Subpage photo

Oczyszczanie DPF - Lubasz | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Lubaszu | Oczyszczanie DPF

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Stestuj autoryzowany serwis w mieście Lubasz, aby zrealizować naprawę katalizatorów, mycie FAP-ów, oczyszczanie katalizatora lub wymiana katalizatora. W pierwszym okresie filtry DPF wprowadzono w dieslach z powodu zmian w prawie obejmujących poziom akceptowanych produkcji spalin, natomiast teraz filtr cząstek stałych DPF FAP to standard w dieslach.. Proces taki, jak na przykład czyszczenie katalizatorów oraz płukanie filtrów FAP staje się co pewien czas przymusem i nie należy tego pominąć, ponieważ powinność katalizatorów SCR jest bezspornie bardzo znacząca. Jak donoszą media w Lubaszu intensywność smogu w składzie powietrza Lubasza, minęła już dawno dopuszczalną wartość i koniecznie należy działać przeciwko temu, stąd właśnie FAP-y w autach na ropę, jakie mają temu przeciwdziałać. Kierowcy diesli z Lubasza rekomendują warsztaty w Lubaszu, w szczególności, gdy potrzebujemy usługi Oczyszczanie DPF. Mechanicy w Lubaszu prowadzą wiele specjalistycznych usług, czyli również Oczyszczanie DPF co pozwala odnowić katalizator samochodowy zaczopowany zanieczyszczeniami. Wspaniałym rozwiązaniem na przywrócenie sprawności filtra FAP jest regeneracja filtrów DPF. Reaktory katalityczne, zwane katalizatorami tracą właściwości, z powodu pracy, której wykonywaniem się zajmują, z tego powodu co pewien czas pożądane jest regenerowanie elementów. Powodów zużywania się filtrów FAP jest cały szereg, dla przykładu: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Odzyskiwanie największej wydolności możliwe jest tylko i wyłącznie w sytuacji skorzystania z najskuteczniejszej metodyki regeneracji wodno-chemicznej, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, jest zwyczajną stratą pieniędzy. Zadanie filtra cząstek stałych DPF w samochodzie jest decydujące w zachowaniu emisji zanieczyszczeń w akceptowalnym stężeniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie katalizatora SCR w Lubaszu 320
Płukanie filtra cząstek stałych w Lubaszu 320
Mycie katalizatora w Lubaszu 320
Naprawa filtra DPF w Lubaszu 320
Regeneracja filtra FAP w Lubaszu 320
Płukanie, mycie katalizatora w samochodach ciężarowych w Lubaszu 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Lubaszu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Lubaszu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Lubaszu. Lubasz - Oczyszczanie DPF

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Punkty nadania i odbioru z których można zrealizować Oczyszczanie DPF w Lubaszu

Jeśli interesuje Cię Oczyszczanie DPF i jesteś z Lubasza możesz zamówić usługę kurierską lub skorzystać z wygodnych paczkomatów, lista znajduje się poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubasz Bolesława Chrobrego LBS01D 52.851551/16.523500 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer