Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Oczyszczanie DPF dla Nissan

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Nissan

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Kłopoty delikatnego mechanizmu pomniejszania emisji cząstek stałych trafiają się z dużą częstotliwością, bowiem katalizatory pojazdów marki Nissan funkcjonują w trudnych warunkach i czasem Oczyszczanie DPF to przymus. Mnóstwo osobówek z jednostką wysokoprężną Diesla, czyli również z FAP-em to pojazdy firmowe, dzień w dzień przemierzające znaczne odległości, zatem wywiera się presję by były zawsze pozbawione ryzyka awarii, więc czasem trzeba zrobić użytek z usługi Oczyszczanie DPF. Oczyszczanie DPF w samochodach osobowych i ciężarowych z symbolem Nissan, to idealny sposób na uzyskanie emisji tlenków azotu i cząstek stałych na należytym poziomie, i co więcej wcielenie w życie wytycznych normy EURO 4. W niemal każdym samochodzie tankowanym olejem napędowym jaki opuścił linię po wprowadzeniu normy Euro 5, odnaleźć można filtry, a że części te mogą się zużywać, swój początek znalazły nowoczesne zakłady trudniące się przywracaniem sprawności układów redukcji emisji spalin. Zakłady z kraju i zagranicy dostarczają dane odnośnie do katalizatorów SCR z pojazdów znanej firmy Nissan, które ulegają zapchaniu, toteż koniecznie trzeba te filtry układu redukcji emisji palin czyścić. Zastosowanie systemu ograniczenia wydzielania spalin w autach osobowych znanej firmy Nissan jest nie do przecenienia dla czystości środowiska, bowiem filtry FAP więżą w swojej konstrukcji związane węglem metale ciężkie, natomiast katalizatory trójdrożne więżą w swojej konstrukcji rakotwórcze zanieczyszczenia chemiczne.

W którym serwisie jest dostępna usługa taka jak Oczyszczanie DPF dla aut wyprodukowanych przez koncern Nissan zasilanych silnikiem Diesla?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można zregenerować w zakładzie zajmującym się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do warsztatu filtry cząstek stałych i katalizatory można przywieźć bezpośrednio lub uzgodnić usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów FAP do pracowni oraz z powrotem do domu klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Oczyszczanie DPF przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych z aut produkcji Nissan w naszym zakładzie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W naszym serwisie oczyszczania filtrów DPF pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od zleceniodawców filtry DPF i FAP dostarczone do serwisu bez pośredników albo z pomocą pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF są kierowane do warsztatu, gdzie endoskopowo testowany jest wkład.
 • W przypadku, gdy stan filtra FAP determinuje konieczność przeprowadzenia regeneracji na dedykowanych maszynach, filtr cząstek stałych jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do regeneracji wodnej.
 • Po zregenerowaniu prawidłowego działania filtrów FAP DPF-y i FAP-y są ponownie testowane, suszone ciepłym powietrzem i wraz z parametrami odsyłane do zleceniodawcy.

Ile należy zapłacić za realizację usługi takiej jak Oczyszczanie DPF dla osobówek produkcji Nissan wyposażonych w filtr cząstek stałych?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę opłacalna i wynosi ułamek ceny filtra ze sklepu.

Jak dostarczyć filtr cząstek stałych osobówek z logo Nissan, aby w autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Oczyszczanie DPF?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych i katalizatory można osobiście dostarczyć do warsztatu bądź zamówić kuriera, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych w obie strony.

Jakie filtry cząstek stałych da się osobówek produkcji Nissan da się poddawać usłudze Oczyszczanie DPF?

Praktycznie wszystkie filtry i katalizatory SCR mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do osobówek,
 • filtry DPF do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych do ciągników siodłowych.

  Jakie są sygnały defektu filtrów DPF i FAP, które częstokroć występują w autach z logo Nissan oraz decydują o tym, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia usługi, jaką jest Oczyszczanie DPF?

  Najczęściej występujące oznaki niesprawności układu redukcji emisji spalin w autach produkcji Nissan to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • wzrost emisji sadzy,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Czemu należy postawić na profesjonalny serwis, by wykonać usługę Oczyszczanie DPF w autach produkcji Nissan?

  Rekomendujemy wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się na regeneracji filtrów FAP w pojazdach z logo Nissan, dlatego że: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Nissan

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Janusz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  DPF to filtr cząstek stałych, który jest standardowo zamontowany w samochodach z silnikami diesla, w tym w samochodach Nissan z silnikami diesla. Filtr DPF oczyszcza spaliny z cząstek stałych, zwanych sadzą, które są szkodliwe dla zdrowia i środowiska. Oczyszczanie DPF jest konieczne, aby usunąć zgromadzoną sadzę i inne zanieczyszczenia, co zwiększa jego wydajność i przedłuża jego żywotność. Istnieją dwa sposoby na oczyszczanie DPF: mechanicznie i chemicznie. Mechaniczne oczyszczanie DPF polega na usunięciu filtra z pojazdu i przepłukaniu go specjalnym roztworem lub wodą pod ciśnieniem. Chemiczne oczyszczanie DPF polega na wprowadzeniu specjalnego roztworu chemicznego do filtra, który rozpuszcza sadzę i inne zanieczyszczenia. Ważne jest, aby pamiętać, że przepłukiwanie DPF nie jest rozwiązaniem długoterminowym i nie powinno być wykonywane zbyt często, ponieważ może to uszkodzić filtr i prowadzić do jego przedwczesnej wymiany. Regularne przeglądy i konserwacja filtra DPF przez mechanika specjalizującego się w samochodach Nissan jest zalecane.
  Wiktor
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  No jasne, że widać różnicę w cenie! W nissanie filtr po regeneracji sprawuje się jak nowy, stąd też nie widzę sensu przepłacania.
  Bogdan
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Serwis filtrów dpf teraz to potrzebny jest w każdym mieście, bo czy to Nissan, czy inne auto, to te filtry się bardzo często zapychają.
  Gabriel
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  No racja z tą ceną, nowy filtr do Nissana to przynajmniej 3 tysiące złotych, a regenerację można zrobić za niecałe 500 złotych - także no widać różnicę w cenie, a efekt podobny.