Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Oczyszczanie DPF dla Peugeot

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Peugeot

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po ogłoszeniu normy emisji spalin, minimalizującej akceptowaną wartość emitowanych zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych przez osobówki, pojazdy z logo Peugeot musiały wprowadzić u siebie filtr FAP. Oczyszczanie DPF w pojazdach spod znaku Peugeot, to świetny sposób na wypracowanie wytwarzania spalin na odpowiednim poziomie, a ponadto uzyskanie wymagań przepisów normy emisji spalin. Oczyszczanie DPF w samochodach znanej firmy Peugeot to odpowiedź producenta, na tematy środowiskowe, a także instrukcji normy jakości spalin EURO. Odnowienie możliwości układu redukcji emisji gazów wydechowych w autach znanej firmy Peugeot, to możność, jaką udostępniają kwalifikowane serwisy renowacji układów redukcji emisji spalin, z jakiej warto odnieść korzyść. Funkcja aparatu ograniczenia wydzielania spalin w samochodach osobowych spod znaku Peugeot jest nie do przecenienia dla środowiska, gdyż filtry DPF wyłapują związaną węglem siarkę, tymczasem katalizatory stopują tlenki azotu. Aktualnie filtry DPF są instalowane w niemal każdym z ciężarówek z jednostką napędową diesla, gdyż po usunięciu katalizatorów pojazdy nie odebrałyby pozwolenia do użytkowania na polskich drogach.

W jakim warsztacie możliwa jest opcja typu Oczyszczanie DPF dla pojazdów z logo Peugeot napędzanych silnikiem Diesla silnikiem Diesla?

Filtry i katalizatory SCR można wyczyścić w autoryzowanych serwisach filtrów DPF Do warsztatu filtry cząstek stałych i katalizatory można przywieźć bezpośrednio lub zamówić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów DPF i FAP do pracowni oraz z powrotem do zamawiającego.

Jak przebiega realizacja usługi takiej jak Oczyszczanie DPF przeznaczonej dla filtrów DPF z samochodów osobowych z logo Peugeot w autoryzowanym zakładzie regeneracji filtrów cząstek stałych?

W autoryzowanym warsztacie oczyszczania filtrów pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku odbieramy od zleceniodawców filtry i katalizatory SCR przywiezione do pracowni osobiście albo z pomocą kuriera.
 • Filtry FAP są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie endoskopowo badany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W sytuacji, gdy kondycja filtra lub katalizatora daje szansę na skuteczny proces czyszczenia na specjalistycznych maszynach, część trafia do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po odnowieniu właściwości filtrów cząstek stałych filtry są ponownie poddawane sprawdzeniu, suszone ciepłym powietrzem jak również wraz z parametrami przekazywane do kontrahenta.

Ile muszę zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Oczyszczanie DPF dla samochodów marki Peugeot zaopatrzonych w filtr FAP?

Opłata za usługę naprawy filtrów cząstek stałych okazuje się naprawdę korzystna i stanowi niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

W jaki sposób dostarczyć filtr FAP samochodów z koncernu Peugeot, aby w profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Oczyszczanie DPF?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry i katalizatory SCR można samemu dostarczyć do serwisu albo uzgodnić przyjazd pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów w obie strony.

Jakiej kategorii filtry FAP da się aut z koncernu Peugeot da się poddawać usłudze Oczyszczanie DPF?

W zasadzie wszystkie filtry DPF i FAP można poddawać naprawie w tym:
 • filtry cząstek stałych do osobówek,
 • filtry FAP do aut dostawczych,
 • filtry DPF do samochodów ciężarowych.

  Czym charakteryzują się objawy niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów, jakie często ujawniają się w samochodach z koncernu Peugeot oraz informują o tym, że filtr FAP kwalifikuje się do realizacji usługi, którą jest Oczyszczanie DPF?

  Klasyczne objawy uszkodzenia filtrów cząstek stałych w autach z koncernu Peugeot to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • zmniejszona moc,
  • zwiększone dymienie,
  • nierówna praca silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Z jakiego powodu warto postawić na specjalistyczny zakład, by wykonać usługę Oczyszczanie DPF w pojazdach z koncernu Peugeot?

  Polecamy wybrać nasze usługi koncentrujące się wokół oczyszczania filtrów w samochodach produkcji Peugeot, gdyż: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Peugeot

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Krzysiek
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Oczyszczanie filtrów DPF w samochodach Peugeot jest procesem, który pozwala usunąć zanieczyszczenia z podzespołu, aby poprawić jego wydajność. Istnieją trzy główne metody oczyszczania: regeneracja chemiczna, regeneracja mechaniczna i regeneracja termiczna. Wszystkie te metody pozwalają pozbyć się zanieczyszczeń i przywrócić go do pełnej sprawności. Aby upewnić się, że oczyszczanie jest wykonane prawidłowo, warto skorzystać z usług wykwalifikowanego mechanika.
  Piotr
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie dpf to bardzo dobre rozwiązanie. Myślę, że peugeot jak i inne marki będą z tego zadowolone.
  Bogdan
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  @Jarosław dokładnie tak. Ta technologia wodna usuwa i sadzę i popioły z filtru, także na pewno warto z takiej opcji skorzystać.
  Jarosław
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jak usunąć popiół z dpf? Czy to się u was robi właśnie tą technologią wodą? Bo mi wypalanie komputerowe usunęło tylko sadzę i dalej świecą się błędy na komputerze.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki