Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Oczyszczanie FAP dla BMW

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów BMW

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Oczyszczanie FAP dla diesli spod znaku BMW, można wymienić jako jeden z rodzajów asysty realizowany przez najnowszej generacji warsztaty, zarejestrowane na naszym portalu, zajmujące się przywracaniem sprawnego działania katalizatorów i filtrów. Oczyszczanie FAP w autach osobowych i ciężarowych znanej firmy BMW to odzew ze strony wytwórcy aut, na tematy środowiskowe, i co więcej zaleceń normy emisji spalin EURO 6. Oczyszczanie FAP istnieje możliwość, by wyszukać za niewielką opłatą, zwłaszcza dla aut marki BMW, chociaż trzeba kierować się do stosujących nowoczesne technologie zakładów oczyszczania filtrów DPF. W każdym samochodzie z silnikiem diesla jaki opuścił linię po wdrożeniu norm emisji spalin, umiejscowiono katalizatory SCR, a że części te zużywają się, zostały utworzone fachowe firmy parające się przywracaniem sprawności filtrów układu redukcji emisji spalin. Filtry dla aut sygnowanych marką BMW w czasie jazdy zapychają się, czyli dopominają się przywrócenia sprawności, a to realizują specjalistyczne zakłady oczyszczania katalizatorów i filtrów. Firmy z terenu całej Polski przesyłają sygnały w związku z sytuacją filtrów cząstek stałych z samochodów osobowych znanej firmy BMW, które zaczopowują się, i należy przytoczone wcześniej filtry FAP naprawiać.

W jakim serwisie możliwa jest opcja taka jak Oczyszczanie FAP dla samochodów z koncernu BMW napędzanych silnikiem Diesla silnikiem Diesla?

Filtr cząstek stałych można wyczyścić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów FAP Do pracowni filtry i katalizatory SCR można dostarczyć samodzielnie lub zamówić usługę kurierską, która obejmuje transport filtrów DPF i FAP do pracowni oraz z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi typu Oczyszczanie FAP kierowanej do filtrów z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern BMW w specjalistycznym serwisie czyszczenia filtrów cząstek stałych?

W specjalistycznym warsztacie czyszczenia filtrów pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw odbieramy od zleceniodawców filtry i katalizatory SCR przytransportowane do warsztatu bezpośrednio lub z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry FAP są przyjmowane do firmy, gdzie wziernikowo sprawdzany jest wkład.
 • Gdy stan filtra cząstek stałych umożliwia przeprowadzenie czyszczenia na przeznaczonych do tego przyrządach, element jest instalowany do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Po odzyskaniu funkcjonalności filtrów DPF i FAP filtry są ponownie testowane, suszone ciepłym powietrzem a także razem z wydrukami wysyłane do zamawiającego.

Czy dużo należy zapłacić za realizację usługi takiej jak Oczyszczanie FAP dla osobówek z koncernu BMW wyposażonych w filtr DPF?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów DPF okazuje się naprawdę opłacalna i stanowi niewielki procent wartości nowego filtra.

Jak najszybciej dotransportować filtr DPF pojazdów produkcji BMW, aby w specjalistycznej pracowni mogła zostać wykonana usługa taka jak Oczyszczanie FAP?

Umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można samodzielnie dostarczyć do pracowni bądź umówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie elementy układu redukcji emisji spalin da się samochodów z koncernu BMW można poddawać usłudze Oczyszczanie FAP?

W zasadzie każdego rodzaju filtry DPF można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry DPF do aut osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów dostawczych,
 • filtry DPF i FAP do samochodów ciężarowych.

  Czym charakteryzują się objawy usterki filtrów redukcji emisji spalin, jakie często występują w samochodach z koncernu BMW oraz wskazują na to, że filtr FAP kwalifikuje się do wykonania usługi, jaką jest Oczyszczanie FAP?

  Często występujące sygnały defektu filtrów cząstek stałych w samochodach marki BMW to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • wzrost poboru paliwa.

  Dlaczego warto postawić na autoryzowany zakład, by przeprowadzić usługę Oczyszczanie FAP w autach z koncernu BMW?

  Polecamy wybrać naszą ofertę w zakresie regeneracji filtrów w pojazdach marki BMW, dlatego że: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów BMW

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Oczyszczanie FAP w samochodzie BMW może przedłużyć jego żywotność. Regeneracja FAP polega na usunięciu zanieczyszczeń z filtra za pomocą specjalnych urządzeń. Filtry cząstek stałych zbierają zanieczyszczenia z emisji spalin, co powoduje ich stopniowe zapychanie. Gdy filtr jest zbyt zanieczyszczony, może uniemożliwić normalne działanie silnika. Dlatego regularne czyszczenie FAP pozwala na przedłużenie jego żywotności. Żywotność FAP po regeneracji może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak styl jazdy, warunki drogowe, oraz jakość paliwa używanego. Przeważnie regeneracja FAP powinna przedłużyć jego żywotność przynajmniej na kilka tysięcy kilometrów.
  Henry34
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  W bmw warto zainwestować w czyszczenie filtra dpf. Auto na pewno się nam za to odwdzięczy.
  Jędrek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Nowy katalizator scr do BMW jaka cena u was? Bo kupiłem auto bez katalizatora, a zbliża się przegląd i coś trzeba z tym zrobić.
  Marcin
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Filtry dpf i ich oczyszczanie w autach marki BMW to świetne rozwiązanie dla posiadaczy diesli. Bo nie ma co się oszukiwać, w autach coraz częściej zapychają się te filtry dpf.