Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Oczyszczanie FAP dla Chrysler

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Chrysler

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Oczyszczanie FAP dla diesli z symbolem Chrysler, to jeden ze sposobów wsparcia proponowany przez prężnie działające pracownie, zgłoszone na naszym portalu, zajmujące się oczyszczaniem filtrów układu redukcji emisji spalin. Oczyszczanie FAP w osobówkach spod znaku Chrysler, to świetna droga na zdobycie emisji gazów cieplarnianych na dobrym poziomie, a dodatkowo zrealizowanie kryteriów normy EURO 4. Zrekonstruowanie możliwości aparatu redukcji emisji cząstek stałych w dieslach znanej marki Chrysler, to możność, jakiej dostarczają fachowe laboratoria oczyszczania katalizatorów, z której opłaci się odnieść korzyść. Katalizatory i filtry - to za ich pomocą da się aktualnie minimalizować produkcję cząstek stałych, szczególnie w pojazdach korporacji Chrysler, a także ochraniać ekosystem. Zakłady z całej Polski udostępniają nowinki o tematyce filtrów cząstek stałych DPF/FAP z aut osobowych sygnowanych marką Chrysler, które ulegają zaczopowaniu, toteż musimy te filtry cząstek stałych DPF remontować. Działanie aparatu ograniczania emisji spalin w samochodach osobowych firmy Chrysler jest nie do przecenienia dla czystości środowiska, z takiego powodu, że filtry FAP więżą w swojej konstrukcji cząstki stałe, jednocześnie katalizatory trójfunkcyjne blokują rakotwórcze tlenki azotu.

W którym serwisie możliwa jest usługa taka jak Oczyszczanie FAP dla osobówek marki Chrysler napędzanych silnikiem Diesla silnikiem Diesla?

Filtr DPF można naprawić w autoryzowanych serwisach filtrów cząstek stałych Do warsztatu filtry DPF i FAP można przywieźć samodzielnie lub zamówić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów DPF do pracowni oraz z powrotem na adres klienta.

Jak przebiega realizacja usługi typu Oczyszczanie FAP przeznaczonej dla filtrów DPF z pojazdów produkcji Chrysler w specjalistycznym warsztacie regeneracji filtrów cząstek stałych?

W profesjonalnym zakładzie regeneracji filtrów DPF i FAP postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od klientów filtry DPF i FAP dostarczone do pracowni bezpośrednio lub dzięki pomocy kuriera.
 • Filtry cząstek stałych są przyjmowane do pracowni regeneracji, gdzie endoskopowo sprawdzany jest poziom uszkodzeń.
 • Jeśli kondycja filtra cząstek stałych wskazuje na konieczność czyszczenia na specjalnych maszynach, część jest montowany do urządzenia przeznaczonego do regeneracji.
 • Po odzyskaniu parametrów filtrów filtry są jeszcze raz weryfikowane, osuszane i razem z parametrami przekazywane do zleceniodawcy.

Ile należy zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Oczyszczanie FAP dla osobówek z koncernu Chrysler zaopatrzonych w filtr cząstek stałych?

Cena czyszczenia filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę opłacalna i wynosi ułamek kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak doręczyć filtry cząstek stałych i katalizatory osobówek wyprodukowanych przez koncern Chrysler, aby na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Oczyszczanie FAP?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr FAP można samodzielnie przywieźć do serwisu bądź umówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów DPF do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry DPF i FAP da się pojazdów z logo Chrysler da się poddawać realizacji usługi typu Oczyszczanie FAP?

W zasadzie wszystkie filtry DPF i FAP można poddawać dopalaniu w tym:
 • filtry cząstek stałych do pojazdów osobowych,
 • filtry DPF i FAP do pojazdów użytkowych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów ciężarowych.

  Jakiego rodzaju symptomy defektu filtrów cząstek stałych i katalizatorów, jakie najczęściej występują w pojazdach z logo Chrysler oraz wskazują na to, że filtr DPF nadaje się do zrealizowania usługi, jaką jest Oczyszczanie FAP?

  Często występujące sygnały awarii filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pojazdach produkcji Chrysler to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • spadek osiągów,
  • czarny dym z wydechu,
  • falowanie obrotów silnika,
  • wzrost poboru paliwa.

  Z jakiego powodu należy postawić na profesjonalny serwis, aby zrealizować usługę Oczyszczanie FAP w autach produkcji Chrysler?

  Warto wybrać nasze usługi w zakresie przywracania funkcjonalności filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach marki Chrysler, bo: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chrysler

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Damian
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Oczyszczanie filtra cząstek stałych (FAP) w samochodach marki Chrysler jest procesem, który polega na usunięciu zanieczyszczeń i zatkanych cząstek z filtra, aby przywrócić jego wydajność. Oczyszczanie FAP może być wykonywane na różne sposoby, w zależności od modelu samochodu i rodzaju filtra. Jednym ze sposobów jest przeprowadzenie wypalania FAP, które pozwoli pozbyć się sadzy. Regeneracja ta może być wykonywana przez specjalistyczny warsztat samochodowy lub za pomocą specjalnego sprzętu i chemikaliów. Innym sposobem jest mechaniczne czyszczenie filtra, polegające na usunięciu zanieczyszczeń przy użyciu specjalistycznego sprzętu i chemikaliów. Należy jednak pamiętać, że nieodpowiednie lub niekontrolowane oczyszczanie FAP może uszkodzić jego elementy i zwiększyć emisję szkodliwych substancji.
  Jan
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Zastanawiam się, czy w chryslerze sprawdzi się czyszczenie dpf.
  Jacu56
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  @Marcin dokładnie tak! Tu w serwisie zrobią to, jak należy. Sam miałem dużo popiołów u siebie i właśnie oni to wszystko tą metodą wodną usunęli.
  Marcin
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jak usunąć popiół z dpf? Tym właśnie myciem wodnym? Bo borykam się z tym problemem od paru miesięcy i szukam dobrego sposobu na to.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki