Subpage photo

Oczyszczanie FAP - Mini | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Oczyszczanie FAP

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W jakim warsztacie jest dostępna opcja typu Oczyszczanie FAP dla samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Mini zasilanych silnikiem Diesla?

Filtry cząstek stałych można wyczyścić w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do serwisu filtr cząstek stałych można dostarczyć bezpośrednio lub uzgodnić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów do serwisu i z powrotem do domu klienta.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi typu Oczyszczanie FAP przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych i katalizatorów z samochodów marki Mini w specjalistycznym zakładzie czyszczenia filtrów FAP?

W profesjonalnym zakładzie czyszczenia filtrów DPF i FAP postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na wstępie przyjmujemy od klientów filtry cząstek stałych i katalizatory dostarczone do pracowni osobiście bądź dzięki pomocy naszego kuriera.
 • Filtry cząstek stałych trafiają do warsztatu, gdzie endoskopowo badany jest monolit.
 • Gdy kondycja filtra lub katalizatora wskazuje na konieczność czyszczenia na dedykowanych urządzeniach, filtr cząstek stałych trafia do maszyny służącej do regeneracji.
 • Po zrekonstruowaniu skuteczności pracy filtrów DPF filtry są jeszcze raz weryfikowane, suszone ciepłym powietrzem a także wraz z wydrukami wysyłane do zamawiającego.

Czy dużo muszę zapłacić za realizację usługi takiej jak Oczyszczanie FAP dla samochodów produkcji Mini zaopatrzonych w filtry cząstek stałych i katalizatory?

Cena regeneracji filtrów FAP jest naprawdę korzystna i wynosi ułamek ceny filtra ze sklepowej półki.

Jak najszybciej dostarczyć filtry cząstek stałych osobówek wyprodukowanych przez koncern Mini, by w autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Oczyszczanie FAP?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr FAP można samemu dostarczyć do serwisu albo umówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów DPF w obie strony.

Jakie filtry cząstek stałych i katalizatory da się osobówek z logo Mini da się poddawać realizacji usługi typu Oczyszczanie FAP?

Zasadniczo wszystkie filtry DPF można poddawać naprawie w tym:
 • filtry DPF i FAP do aut osobowych,
 • filtry cząstek stałych do samochodów użytkowych,
 • filtry FAP do TIR-ów.

  Jakiego rodzaju symptomy defektu filtrów redukcji emisji spalin, które często ujawniają się w pojazdach z koncernu Mini oraz informują o tym, że filtr DPF nadaje się do zrealizowania usługi, którą jest Oczyszczanie FAP?

  Klasyczne objawy defektu filtrów cząstek stałych w autach marki Mini to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • zmniejszone osiągi,
  • wzrost emisji sadzy,
  • nierówna praca silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Czemu warto wybrać profesjonalny warsztat, by wykonać usługę Oczyszczanie FAP w samochodach z koncernu Mini?

  Opłaca się wybrać nasze usługi w zakresie oczyszczania filtrów DPF w pojazdach produkcji Mini, gdyż: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Wraz z wprowadzeniem normy EURO, pomniejszającej akceptowalną dawkę wytwarzanych zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych przez osobówki, auta znanego koncernu Mini musiały wprowadzić w budowie filtr cząstek stałych. Mechanizmy pomniejszania emisji gazów wydechowych w dieslach znanej marki Mini, używane są, ponieważ powołano bezwzględne normy, stosowane do wykorzystywania pojazdów na drogach w Europie. Oczyszczanie FAP w dieslach znanej marki Mini, to najlepsza droga na uzyskanie produkowanych cząstek stałych na należytym poziomie, a dodatkowo zrealizowanie warunków przepisów normy emisji spalin. Przywrócenie sprawności aparatu zmniejszania emisji spalin w osobówkach z symbolem Mini, to opcja, jaką dają kwalifikowane pracownie regeneracji katalizatorów, z jakiej opłaci się uczynić użytek. Praca mechanizmu redukcji produkcji spalin w samochodach z logo Mini jest nie do przecenienia dla atmosfery, ponieważ filtry cząstek stałych wychwytują zanieczyszczenia mechaniczne, jednocześnie katalizatory trójdrożne wyłapują NOx. Auta osobowe znanej firmy Mini, to w sporej ilości niezwykle zadowalające produkty, ale problematyczne kwestie związane z filtrami spalin to domena praktycznie wszystkich aut z jednostką wysokoprężną, nie wyłącznie sygnowanych marką Mini.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Mini.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer