Oczyszczanie FAP - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Oczyszczanie FAP

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Zastosowanie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem w wydechu jest najważniejsze w zachowaniu produkcji cząstek stałych w akceptowalnym stężeniu. Reaktory katalityczne, zwane katalizatorami ulegają wyeksploatowaniu, głównie z przyczyny funkcjonalności, którą wykonują, toteż okresowo pożądane jest czyszczenie podzespołów. Początków psucia się filtrów cząstek stałych FAP/DPF jest cała paleta, jedną z możliwości jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Poprawienie stuprocentowej kondycji prawdopodobne jest wyłącznie w przypadku stosowania najbezpieczniejszej procedury regeneracji metodą wodną, usuwanie DPF, nie spełnia zadania. Genialnym narzędziem na zregenerowanie niezawodności filtra FAP jest regeneracja filtrów FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Mycie katalizatora w 398
Naprawa filtra FAP w 398
Regeneracja katalizatora SCR w 398
Płukanie filtra DPF w 398
Czyszczenie filtra cząstek stałych w 398
Regeneracja, mycie filtra DPF w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer