Subpage photo

Oczyszczanie FAP - SsangYong | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Oczyszczanie FAP

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W jakiej pracowni jest dostępna usługa typu Oczyszczanie FAP dla samochodów marki SsangYong napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr cząstek stałych można wyremontować w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów DPF Do pracowni filtry DPF i FAP można przywieźć osobiście lub zamówić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych do warsztatu oraz z powrotem na wskazany przez klienta adres.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi typu Oczyszczanie FAP kierowanej do filtrów cząstek stałych z samochodów osobowych marki SsangYong w autoryzowanym zakładzie regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W autoryzowanym serwisie oczyszczania filtrów DPF i FAP postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od interesantów filtry cząstek stałych i katalizatory przytransportowane do serwisu osobiście bądź z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry są kierowane do przedsiębiorstwa, gdzie endoskopowo testowany jest stopień uszkodzenia.
 • W sytuacji, gdy kondycja filtra cząstek stałych umożliwia przeprowadzenie czyszczenia na wysokiej klasy maszynach, część jest montowany do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Po przywróceniu sprawności filtrów cząstek stałych elementy są powtórnie testowane, suszone ciepłym powietrzem a także wraz z parametrami odsyłane do zamawiającego.

Czy dużo potrzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Oczyszczanie FAP dla samochodów osobowych z logo SsangYong wyposażonych w filtr DPF?

Cena remontu filtrów FAP jest naprawdę niska i stanowi niewielki procent ceny filtra ze sklepu.

W jaki sposób dotransportować filtr DPF aut z koncernu SsangYong, by na terenie specjalistycznej pracowni mogła zostać wykonana usługa taka jak Oczyszczanie FAP?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry cząstek stałych można osobiście doręczyć do pracowni albo uzgodnić przyjazd jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów w obie strony.

Jakie elementy układu redukcji emisji spalin da się samochodów z logo SsangYong można poddawać realizacji usługi typu Oczyszczanie FAP?

W praktyce każdego rodzaju filtry DPF i FAP można poddawać oczyszczaniu w tym:
 • filtry DPF do samochodów osobowych,
 • filtry DPF do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do aut ciężarowych.

  Jakiego rodzaju symptomy niesprawności filtrów cząstek stałych, jakie częstokroć występują w pojazdach marki SsangYong oraz decydują o tym, że filtr DPF nadaje się do przeprowadzenia usługi, którą jest Oczyszczanie FAP?

  Typowe objawy usterki układu redukcji emisji spalin w samochodach z logo SsangYong to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • zmniejszone osiągi,
  • zwiększone dymienie,
  • nierówna praca silnika,
  • wzrost poboru paliwa.

  Co świadczy o tym, że należy postawić na autoryzowany pracownię, aby wykonać usługę Oczyszczanie FAP w samochodach produkcji SsangYong?

  Opłaca się wykorzystać naszą ofertę w zakresie oczyszczania filtrów w samochodach z koncernu SsangYong, ponieważ: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Wraz z wprowadzeniem EURO, normy obniżającej akceptowaną ilość wydzielanych zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych przez samochody, samochody ze stajni SsangYong zostały niemal zmuszone, aby zainstalować w układzie wydechowym filtr DPF/FAP. Oczyszczanie FAP w autach osobowych i ciężarowych firmy SsangYong to reakcja twórcy aut, na kwestie ochrony środowiska, i co więcej założeń normy jakości spalin EURO 6. W praktycznie każdym samochodzie z silnikiem wysokoprężnym jaki opuścił linię po wdrożeniu norm emisji spalin, odnaleźć można filtry DPF, a ze względu na fakt, że takie elementy tracą właściwości, zostały utworzone pionierskie spółki parające się przywracaniem sprawności filtrów cząstek stałych DPF. Wiele pojazdów z silnikiem MultiJet, posiadające zamontowany katalizator i filtr to maszyny służbowe, zwykle przejeżdżające długie dystanse, słowem są zobowiązane by być całkiem bezawaryjne, stąd też co jakiś czas powinno się zastosować Oczyszczanie FAP. Katalizatory i filtry dla diesli znanego koncernu SsangYong na przestrzeni kilometrów zużywają się, więc nie mogą obejść się bez regeneracji, co z kolei umożliwiają nowoczesne warsztaty czyszczenia katalizatorów. Warsztaty ze wszystkich zakątków kraju nadsyłają zgłoszenia w związku z sytuacją filtrów z samochodów sygnowanych marką SsangYong, jakie zapychają się, i niezbędnie trzeba przytoczone wcześniej katalizatory i filtry regenerować.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki SsangYong.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer