Oczyszczanie Katalizatora - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Oczyszczanie Katalizatora

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Zrewaloryzowanie fabrycznej kondycji dostępne jest wyłącznie w sytuacji stosowania cechującej się wysoką skutecznością metodyki regeneracji hydrotermicznej, czyszczenie ultradźwiękowe, zupełnie się nie sprawdzi. Funkcja filtra cząstek stałych DPF w układzie wydechowym samochodu jest decydująca w osiągnięciu emisji cząstek stałych do środowiska w stosownej ilości. Genialną metodą na odzyskiwanie wydajności filtra cząstek stałych FAP/DPF jest czyszczenie filtrów DPF. Powodów prowadzących do szybkiego zapychania się filtrów DPF jest duża ilość, dla przykładu: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Filtry FAP niszczą się, czego przyczyną jest funkcjonalność, której realizacją się zajmują, dlatego też co pewien czas za dobry pomysł uważa się regenerowanie elementów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Regeneracja katalizatora SCR w 398
Mycie filtra FAP w 398
Płukanie filtra DPF w 398
Naprawa filtra cząstek stałych w 398
Czyszczenie katalizatora w 398
Płukanie, czyszczenie filtra FAP w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer