Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Olsztynek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Olsztynku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Olsztynek – miasto z terenu powiatu olsztyńskiego, województwa warmińsko-mazurskiego, położone w odległości 28 km od Olsztyna. Mieszka tu 7713 mieszkańców.

Nazwa miasta pochodzi od jego założyciela Guntera von Hohensteina, w XV wieku występuje nazwa Parvum Olstin czyli, Mały Olsztyn. Po raz pierwszy o Olsztynku wspomina się w 1351 roku, a prawa miejskie nadane zostały mu w 1359 roku.

Najbardziej rozwinięte branże w mieście to spożywcza, drzewna i paszowa, Olsztynek jest centrum przemysłowo-usługowym oraz turystyczno-krajoznawczym w regionie.

W mieście krzyżują się drogi krajowe nr 7 Żukowo – Gdańsk – ElblągOstróda – Olsztynek – MławaPłońsk – Warszawa – Janki – Radom – Skarżysko-KamiennaJędrzejów – Kraków – Rabka – Chyżne, nr 51 Bezledy – BartoszyceLidzbark WarmińskiDobre MiastoOlsztyn – Olsztynek  oraz nr 58 Olsztynek – Zgniłocha – Jedwabno – Szczytno – Babięta – Ruciane-NidaPiszBiała PiskaSzczuczyn.

Większość aut poruszających się po drogach powiatu olsztyńskiego to te z silnikiem wysokoprężnym posiadające w swoim wyposażeniu filtr cząstek stałych, którego zadaniem jest ograniczenie szkodliwych zanieczyszczeń. Wiele warsztatów w tym również te w Olsztynku oferują usługi czyszczenia filtra DPF/FAP, regeneracji katalizatora, płukania filtra czy naprawy filtra cząstek stałych. Cennik usług dla miasta Olsztynek podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Olsztynku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Olsztynku 320
Regeneracja filtra FAP w Olsztynku 320
Mycie katalizatora w Olsztynku 320
Płukanie katalizatora SCR w Olsztynku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Olsztynku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Olsztynku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Olsztynku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Olsztynku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Olsztynku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Olsztynku i wygodnie wyślij filtr DPF z Olsztynka do regeneracji i czyszczenia

Z Olsztynka filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Olsztynek Fryderyka Chopina OSK01A 53.580978/20.283930 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer