Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Opatów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Opatowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Opatów – miasto z terenu województwa świętokrzyskiego, powiatu opatowskiego, położone na ziemi sandomierskiej. Mieszka tu 6200 mieszkańców.

Położone jest przy drodze krajowej nr 9 (Radom – Iłża – Ostrowiec Świętokrzyski – Opatów – Kolbuszowa Głogów Małopolski – Rzeszów) i nr 74 (Walichnowy – WieluńBełchatów – Piotrków Trybunalski – Sulejów – Żarnów – Kielce – Łagów – Opatów – AnnopolKraśnikJanów LubelskiFrampol – Gorajec – SzczebrzeszynZamośćHrubieszów – Zosin), tu też swój początek ma droga wojewódzka nr 757 (Opatów – Iwaniska – StaszówStopnica).

Początki osadnictwa na tych terenach wiążą się z osadą o nazwie Żmigród, który powstał X wieku. Nazwa miasta po raz pierwszy pojawia się w 1189 roku, prawa miejskie miasto uzyskało w 1282 roku, po raz drugi w 1328 roku.

Odwiedzając Opatów, warto zwiedzić kolegiatę św. Marcina, barokowy klasztor oo. Bernardynów, Podziemia Opatowskie, synagogę, mogiłę powstańców, liczne cmentarze wojenne.

Jak podają badania konsumenckie, najczęściej wybieranymi usługami w mieście są regeneracja filtra cząstek stałych, czyszczenie filtra FAP, płukanie katalizatora oraz naprawa. Usługi te wybierane są przez klientów posiadających samochód z silnikiem diesla, gdyż w to właśnie w nim znajdują się filtr DPF/FAP i katalizator jedne z bardziej awaryjnych elementów w układzie wydechowym tych jednostek. Cennik usług dla miasta Opatów podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Opatowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Opatowie 320
Regeneracja filtra FAP w Opatowie 320
Mycie katalizatora w Opatowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Opatowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Opatowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Opatowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Opatowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Opatowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Opatowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Opatowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Opatowa do regeneracji i czyszczenia

Z Opatowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opatów Kozi Rynek Partyzantów OPT065 50.797451/21.425230 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer