Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Opatowiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Opatowcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Potrzebujesz zregenerować zapchany filtr DPF w Opatowcu? W takim razie polecamy skierować się w Opatowcu do specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji filtrów DPF/FAP oraz pozostałych podzespołów do diesli. Mechanicy z opatowieckiej pracowni codziennie zmagają się z różnymi przypadkami zapchania filtrów, które docierają do pracowni w różnym stanie, a w procesie regeneracji pomagają nowoczesne maszyny wodne.


W pracowni w Opatowcu można wyczyścić filtr cząstek stałych

Jeśli chodzi o miasto Opatowiec, to jest ono położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie kazimierskim, w gminie Opatowiec, której miasto jest siedzibą. Liczba mieszkańców Opatowa to jedynie 338 osób, co nadaje miastu tytuł najmniejszego miasta w Polsce, wyprzedzając tym Wiślicę. Pierwsze wzmianki na temat miasta Opatowiec pochodzą z roku 1085, pierwsze prawa miejskie Opatowiec uzyskał w roku 1271, utracił je w roku 1869 i na powrót odzyskał w roki 2019. Do zabytków Opatowca, jakie warto zobaczyć, będąc w mieście, zalicza się: kościół pod wezwaniem świętego Jakuba Starszego Apostoła wybudowany pod koniec wieku XV w stylu barkowym, barkowe figury wybudowane w XVIII wieku oraz cmentarz wojenny z czasów I wojny światowej.

Przez miasto Opatowiec można przejechać drogą krajową numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

Jeśli twój filtr cząstek stałych zapchał się w Opatowcu, to warto wybrać się do specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych. Oferta pracowni w Opatowcu opiera się na: diagnostyce, regeneracji i czyszczeniu filtrów DPF i FAP. Dodatkowo warto wiedzieć, że na każdy zregenerowany filtr DPF udzielana jest tu roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Cennik dla zainteresowanych klientów pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych w Opatowcu wraz z kosztami za regenerację znajduje się w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Opatowcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Opatowcu 320
Regeneracja filtra FAP w Opatowcu 320
Mycie katalizatora w Opatowcu 320
Płukanie katalizatora SCR w Opatowcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Opatowcu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Opatowcu 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Opatowcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Opatowcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Opatowcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer