Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Opel, Kraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Opel w Krakowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standard w autach osobowych Opel z silnikiem na ropę, jednak moduł ten psuje się, co rozwiązać może czyszczenie DPF w warsztatowym laboratorium pod Krakowem. Kraków jest jednym z centrów, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Krakowa, czemu znany koncern Opel stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów samochodowych. Auta marki Opel chlubią się dobrymi rozwiązaniami w zakresie obniżenia zawartości emitowanych gazów wydechowych. Zdobycie wartości zawartości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, potrzebuje niezawodnego filtra DPF. Słynnej korporacji Opel nie udałoby się wyprodukowanie niezbędnych wartości zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez montowania katalizatorów samochodowych. By unikać utrudnień podczas prowadzenia auta Opel, należy okazjonalnie przepłukać katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Krakowa. Z reguły źródłem przytkanego filtra DPF, marki Opel, zdarza się inny mankament, na przykład: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Odnalezienie kompetentnego zakładu w Krakowie wyprofilowanego w autach osobowych Opel może być trudne, jak również jest mozolne. Gdyż Opel, podobnie jak inni producenci potrzebuje do nienagannego funkcjonowania nienaruszonych katalizatorów samochodowych dlatego też zalecamy, żeby w Krakowie zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator samochodowy. Tabela z cennikiem naprawy katalizatorów samochodowych dedykowanych do Opel dla Krakowa ulokowaliśmy na dole, należy wyszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi czyszczenia FAP.

Umyty katalizator samochodowy marki Opel, w warsztacie na stole, w Krakowie.
Opel - Regeneracja DPF Kraków | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Krakowie

Płukany filtr DPF marki Opel, w pracowni, w Krakowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Opel w Krakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Opel w Krakowie 398
Regeneracja filtra FAP Opel w Krakowie 398
Mycie katalizatora Opel w Krakowie 398
Płukanie katalizatora SCR Opel w Krakowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Opel w Krakowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Opel w Krakowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Opel, usuwanie filtra cząstek stałych Opel w Krakowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Opel w Krakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Opel w Krakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer