Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Opel, Poznań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Opel w Poznaniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Poznań odznacza się obecnością laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych wytwórcy Opel. Odnalezienie odpowiedniego mechanika w Poznaniu przodującego w pojazdach Opel może dostarczyć kłopotów, i jest żmudne. Wiele samochodów osobowych w Poznaniu to samochody z turbosprężarką mające zamontowany filtr DPF FAP, który wymaga mycia. Z reguły źródłem usterki filtra FAP, wytwórcy Opel, staje się inna usterka, dla przykładu: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Osiągnięcie maksymalnych wyników ilości emitowanych spalin, zgodnych z emisji spalin, domaga się funkcjonującego filtra FAP. Zazwyczaj bolączką, z którą męczą się samochody wytwórcy Opel, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. By uniknąć przykrości w użytkowaniu auta Opel, trzeba co pewien czas przedmuchać filtr DPF FAP, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Poznania. Poznań jest jednym z centrów, jakie dotyka problem związany, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Opel dąży aby, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF czy płukanie katalizatorów dla samochodów Opel, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, czy w warsztatowym laboratorium w Poznaniu. Tabela cennika mycia filtrów cząstek stałych dla Opel dla Poznania zamieściliśmy w poniższej sekcji, można sprawdzić na tej liście, ceny za świadczone usługi regeneracji katalizatorów SCR.

Umyty filtr cząstek stałych DPF/FAP marki Opel, w pracowni regeneracji, w Poznaniu.
Opel - Regeneracja DPF Poznań | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Poznaniu

Czyszczony filtr marki Opel, w warsztacie, w Poznaniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Opel w Poznaniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Opel w Poznaniu 398
Regeneracja filtra FAP Opel w Poznaniu 398
Mycie katalizatora Opel w Poznaniu 398
Płukanie katalizatora SCR Opel w Poznaniu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Opel w Poznaniu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Opel w Poznaniu 1490
Wycinanie katalizatora Opel, usuwanie katalizatora Opel w Poznaniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Opel w Poznaniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Opel w Poznaniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer