Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Opel, Świlcza

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Opel w Świlczy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Świlcza słynne jest z powodu warsztatowego laboratorium zajmującego się płukaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych korporacji Opel. Zazwyczaj źródłem przytkanego katalizatora SCR, spod skrzydeł Opel, zdarza się inny mankament, na przykład: uszkodzony zawór EGR. Ażeby uchronić się przed dużą ilością przykrości z eksploatacją auta Opel, przydaje się okresowo przepłukać katalizator samochodowy, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Świlczy. Świlcza jest jednym z centrów, jakie biją na alarm powiązany, z dużym odsetkiem produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu producent Opel stara się, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Odzyskanie górnych pułapów ilości emitowanych cząstek stałych, dozwolonych przez EURO 5, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramiki, a także osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zaczopowują się i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy usługi z Świlczy. Opel to auta osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na terenie całego kraju, mimo to biedzą się z kwestią z filtrami FAP. Wiele pojazdów osobowych w Świlczy to samochody z silnikiem CTDi wyposażone w katalizator samochodowy, który wymaga oczyszczania. Dlatego że Opel, zupełnie jak inne auta potrzebuje do właściwego działania kompletnych katalizatorów samochodowych polecamy, żeby w Świlczy zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator SCR. Usługi takie jak czyszczenie DPF jak również regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów Opel, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, jak również w laboratorium warsztatu w Świlczy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Opel w Świlczy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Opel w Świlczy 320
Regeneracja filtra FAP Opel w Świlczy 320
Mycie katalizatora Opel w Świlczy 320
Płukanie katalizatora SCR Opel w Świlczy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Opel w Świlczy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Opel w Świlczy 1490
Wycinanie filtra DPF Opel, usuwanie filtra DPF Opel w Świlczy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Opel w Świlczy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Opel w Świlczy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świlczy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Opel

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Opel w Świlczy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świlcza Świlcza 350C SWL01G 50.072048/21.896080 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer