Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Opel, Wąchock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Opel w Wąchocku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Opel z silnikiem na ropę, jednakowoż urządzenie to zużywa się, w czym poradzić może naprawa filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Wąchockiem. Częstą niedoskonałością, z którą biedzą się auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Opel, w szczególności, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Opel to auta, które są słynne na terenie całego świata, jednak walczą z bolączkami z katalizatorami. Filtry FAP wykonują pracę w bardzo obciążonych warunkach pracy , czyli w rurze wydechowej, przez co następuje spadek wyników części. Zdobycie pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy EURO, koniecznie potrzebuje niezawodnego FAP-a. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Wąchocku odnaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Opel. Odnalezienie specjalistycznego warsztatu w Wąchocku wyprofilowanego w samochodach osobowych Opel może być trudne, a także jest mozolne. Na ogół sprawcą zapchanego filtra DPF, wytwórcy Opel, zdarza się inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Cennik usług czyszczenia katalizatorów od Opel dla Wąchocka ulokowano w poniższej sekcji, powinno być można odszukać na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi naprawy FAP. Zrewaloryzowanie niezawodności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Wąchocku dla pojazdów Opel jest osiągalne, gdyż regeneracja hydrotermiczna dotarła do Wąchocka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Opel w Wąchocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Opel w Wąchocku 320
Regeneracja filtra FAP Opel w Wąchocku 320
Mycie katalizatora Opel w Wąchocku 320
Płukanie katalizatora SCR Opel w Wąchocku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Opel w Wąchocku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Opel w Wąchocku 1490
Wycinanie katalizatora Opel, usuwanie katalizatora Opel w Wąchocku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Opel w Wąchocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Opel w Wąchocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer