Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Łódzkie, powiat opoczyński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Powiat opoczyński powstał w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Siedzibą powiatu jest miasto Opoczno, powierzchnia powiatu opoczyńskiego wynosi 1040 kilometrów kwadratowych, a liczba jego mieszkańców to około 77 200 osób. Powiat opoczyński znajduje się w województwie łódzkim, graniczy on z powiatem koneckim, piotrkowskim, tomaszowskim oraz przysuskim.

Przez powiat opoczyński przebiega droga krajowa numer 74 (Walichnowy – WieluńBełchatówPiotrków TrybunalskiSulejów – Żarnów – Kielce – Łagów – OpatówAnnopolKraśnikJanów LubelskiFrampol – Gorajec – SzczebrzeszynZamośćHrubieszów – Zosin), droga krajowa numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszewKaliszSieradzŁaskPiotrków TrybunalskiSulejówOpocznoRadomZwoleńPuławyPiaskiChełm – Dorohusk), droga wojewódzka numer 713 (Łódź – Andrespol – Kurowice – UjazdTomaszów Mazowiecki – Januszewice – Opoczno), droga wojewódzka numer 726 (Rawa Mazowiecka – Inowłódz – Opoczno – Żarnów) oraz droga wojewódzka numer 728 (GrójecNowe Miasto nad PilicąKońskie – Łopuszno – Jędrzejów).

W filtrach DPF gromadzą się cząstki sadzy i powodują jego stopniowe zapychanie i utratę wydajności, odzyskanie pełnej sprawności możliwe jest dzięki wypalaniu serwisowemu, płukaniu, czyszczeniu, czy regeneracji. Z powiatu opoczyńskiego możliwa jest wysyłka filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów samochodowych SCR do naprawy. Firma współpracuje z siecią kurierów, więc od podania numeru wtrysku do dostarczenia już zregenerowanych wtrysków mija około dwóch dni. Cennik za wymienione usługi przygotowaliśmy dla Państwa poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat opoczyński

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat opoczyński 398
Regeneracja filtra FAP powiat opoczyński 398
Mycie katalizatora powiat opoczyński 398
Płukanie katalizatora SCR powiat opoczyński 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat opoczyński 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat opoczyński 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP powiat opoczyński 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR powiat opoczyński 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat opoczyński)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Miasta

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer