Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Opole Lubelskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Opolu Lubelskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Opole Lubelskie – miasto z terenu województwa lubelskiego, powiatu opolskiego, mieszka tu 8739 mieszkańców.

Nazwa miasta pochodzi od nazwy najstarszej jednostki terytorialnej Słowian w Europie „Opola”. Opola były najniższą jednostką terytorialną w ówczesnej Polsce. Pierwotnie więc wspólnota sąsiedzka, prawa miejskie zostały nadane jej jeszcze przed 1418 rokiem.

Opole Lubelskie pełni rolę ośrodka przemysłu spożywczego w województwie znajduje się tu kilka mleczarni, fabryk słodyczy i zakładów przetwórstwa owocowego, produkty ich dostarczane są do okolicznych miast i wsi. Transport związany jest z dwiema drogami wojewódzkimi, które krzyżują się tuż przy granicy miasta, są to DW824 (AnnopolJózefów – Opole Lubelskie – Puławy – Żyrzyn) oraz DW747 (IłżaLipsko – Solec nad Wisłą – Opole Lubelskie – Bełżyce – Konopnica).

Najczęściej oferowanymi usługami w Opolu Lubelskim są te z branży motoryzacyjnej, wielu kierowców korzysta tu z bogatej oferty usług warsztatów samochodowych. Czyszczenie filtra cząstek stałych, regeneracja katalizatorów, płukanie FAP-a czy wypalanie DPF-a to tylko niektóre z usług najczęściej wykonywanych w samochodach z silnikiem diesla. Jednostki te w ostatnich latach zamieniły się w wysoce zaawansowane technologicznie maszyny gdzie cena wymiany ich osprzętu to kilka tysięcy złotych, stąd tak duża popularność regeneracji filtra DPF/FAP. Cennik usług dla miasta Opole Lubelskie podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Opolu Lubelskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Opolu Lubelskim 320
Regeneracja filtra FAP w Opolu Lubelskim 320
Mycie katalizatora w Opolu Lubelskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Opolu Lubelskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Opolu Lubelskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Opolu Lubelskim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Opolu Lubelskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Opolu Lubelskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Opolu Lubelskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Opolu Lubelskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Opola Lubelskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Opola Lubelskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opole Lubelskie Lubelska OLB246 50.642429/17.991570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer