Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pabianice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Pabianicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Pabianice to drugie co do liczby mieszkańców miasto w województwie łódzkim. Pierwsze wzmianki o Pabianicach pochodzą z XIV w. Początkowo było to niewielkie miasteczko, jednak bardzo prężnie działające, istniały w nim cechy rzemieślnicze kołodziejów, kowali, piekarzy, rzeźników, sukienników, szewców i kuśnierzy. Po przyłączeniu miasta do Królestwa Polskiego, szybko rozwijający się przemysł ściągał do miasta nowych osadników. Początkowo przybywali mieszkańcy sąsiednich miejscowości, jednak aby rozwiązać ten problem zaczęto zachęcać ludność darmowymi działkami budowlanymi i ulgami podatkowymi. Dzięki takim rozwiązaniom liczba ludności szybko wzrosła do 48 000 mieszkańców i stały się jednym z większych przemysłowych miast w Królestwie.
Obecnie Pabianice to 70 -tysięczne miasto, w którym nadal bardzo sprawnie rozwija się przemysł, głównie lekki, ale też chemiczny, spożywczy i motoryzacyjny. Przez Pabianice przebiegają drogi krajowe oraz wojewódzkie takie jak droga ekspresowa S8 (Magnice – Wrocław – OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradzZduńska WolaŁask – Pabianice – Rzgów – Łódź – Piotrków TrybunalskiTomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonów – Nadarzyn – Janki Małe – Warszawa – MarkiRadzyminWyszkówTrzciankaOstrów MazowieckaZambrów – Stare Jeżewo – Białystok) czy S14 (Emilia – ZgierzAleksandrów Łódzki – Łódź - Konstantynów ŁódzkiPabianice – Róża), krajowa nr 71 (Sosnowiec – Zgierz – Aleksandrów Łódzki – Konstantynów Łódzki – Pabianice – Rzgów) i wojewódzka nr 485 (Pabianice – Wadlew – Bełchatów). Dzięki nim w mieście obserwuje się wzmożony ruch pojazdów, dla których powstają nowe zakłady oferujące usługi naprawcze.
W ostatnich latach po Pabianickich drogach jeździ coraz więcej aut z silnikami wysokoprężnymi, potocznie zwanymi dieslami. Silniki te są bardziej awaryjne niż kiedyś, coraz częściej awarie pojawiają się w nich przed pokonaniem 200 tys. km. To dlatego, że bardzo wiele zależy od prawidłowych warunków ich eksploatacji.
Jak dbać o silniki diesla?
- należy dbać o odpowiedni poziom oleju oraz jego wymianę nie rzadziej niż zaleca producent,
- nie należy wyłączać rozgrzanego silnika od razu, warto pozwolić mu się przez chwilę schłodzić,
- zaleca się kupowanie tylko markowych filtrów oleju,
- unikania jazdy na krótkich dystansach, zwłaszcza jazdy miejskiej,
- nie oszczędzać na naprawach,
Współczesnym problemem, jeżeli chodzi o silniki diesla są montowane w nich filtry cząstek stałych, od kilku lat trwa dyskusja usuwać czy regenerować. Problemy z filtrem DPF objawiają się zwiększonym zużyciem paliwa, zbyt dużym poziomem oleju oraz świecąca się kontrolką DPF-a. Rozwiązaniem jest dodatek paliwowy obniżający temperaturę spalania sadzy, czyszczenie warsztatowe filtra lub w ostateczności jego usunięcie. Wycięcie filtra DPF wiąże się z pewnymi modyfikacjami oprogramowania silnika, zabieg taki nie należy również do najtańszych: od kilkuset zł do nawet 2-3 tys. zł. Dlatego jako doświadczona pracownia, zalecamy regenerację filtrów DPF i FAP. Pracujemy na najnowocześniejszej technologii regeneracji FH2 FFSolution, która zapewnia naszym klientom najwyższa jakość, ale też niewygórowaną cenę.

Wypłukany filtr cząstek stałych w Pabianicach

Płukanie filtra cząstek stałych w Pabianicach

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Pabianicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Pabianicach 320
Regeneracja filtra FAP w Pabianicach 320
Mycie katalizatora w Pabianicach 320
Płukanie katalizatora SCR w Pabianicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Pabianicach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Pabianicach 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Pabianicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Pabianicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Pabianicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Pabianicach i wygodnie wyślij filtr DPF z Pabianic do regeneracji i czyszczenia

Z Pabianic filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pabianice Stare Miasto Grobelna PAB01N 51.662701/19.355900 Wyszukaj
Pabianice Piaski Łaska PAB02N 51.661442/19.328140 Wyszukaj
Pabianice Piaski Łaska PAB03N 51.662819/19.333799 Wyszukaj
Pabianice Młodzieniaszek Myśliwska PAB01ML 51.657921/19.388990 Wyszukaj
Pabianice Osiedle Kopernika Pułkownika Henryka Świetlickiego PAB02A 51.651001/19.372860 Wyszukaj
Pabianice Bugaj Generała Stefana Grota Roweckiego PAB01A 51.656239/19.378450 Wyszukaj
Pabianice Jutrzkowice Pułkownika Henryka Świetlickiego PAB069 51.651218/19.362200 Wyszukaj
Pabianice Stare Miasto Warszawska POP-PAB3 51.663738/19.370510 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer