Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Łódzkie, powiat pabianicki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Powiat pabianicki został utworzony w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Miasto Pabianice jest siedzibą powiatu pabianickiego, jego powierzchnia wynosi 492 kilometry kwadratowe, a liczba mieszkańców to około 119 300 osób. Powiat pabianicki zlokalizowany jest w województwie łódzkim, sąsiaduje on z powiatem łódzkim wschodnim, piotrkowskim, bełchatowskim, łaskim, poddębickim oraz zgierskim.

Drogi, jakie zbiegają się w powiecie pabianickim to: droga ekspresowa S14 (Emilia – ZgierzAleksandrów ŁódzkiŁódźKonstantynów ŁódzkiPabianice – Róża), droga ekspresowa S8 (Magnice – WrocławOleśnicaSycówKępno – Wieruszów – WieluńZłoczewSieradzZduńska WolaŁaskPabianice – Rzgów – ŁódźPiotrków Trybunalski – Tomaszów Mazowiecki – Rawa MazowieckaMszczonów – Nadarzyn – Janki Małe – WarszawaMarkiRadzyminWyszkówTrzciankaOstrów MazowieckaZambrów – Stare Jeżewo – Białystok), droga krajowa numer 71 (SosnowiecZgierzAleksandrów ŁódzkiKonstantynów ŁódzkiPabianiceRzgów), droga krajowa numer 14 (Łowicz – Stryków – ŁódźPabianice), droga wojewódzka numer 482 (PabianiceŁaskZduńska WolaSieradzZłoczew – Lututów – WieruszówKępno – Bralin), droga wojewódzka numer 485 (Pabianice – Wadlew – Bełchatów) oraz droga wojewódzka numer 710 (Łódź – Konstantynów ŁódzkiSzadekWarta – Błaszki).

Pabianice znajdują w niechlubnym rankingu najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce. Filtr DPF FAP razem z katalizatorem SCR ma za zadanie ograniczać liczbę trujących spalin wydalanych do powietrza. Wydajność prawidłowo działającego filtra wynosi od 85% do 100%, co znaczy, że do atmosfery przedostaje się maksymalnie 15% pierwotnej zawartości zanieczyszczeń. Filtr cząstek stałych i katalizator z czasem może się zapchać i zacząć tracić swoją wydajność. Nie zawsze trzeba kupować od razu nowe części, istnieje możliwość wypalania, czyszczenia, płukania oraz regeneracji filtrów DPF FAP i SCR. Cennik dla powiatu pabianickiego znajduje się poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat pabianicki

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat pabianicki 398
Regeneracja filtra FAP powiat pabianicki 398
Mycie katalizatora powiat pabianicki 398
Płukanie katalizatora SCR powiat pabianicki 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat pabianicki 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat pabianicki 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych powiat pabianicki 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP powiat pabianicki 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat pabianicki)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer