Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Paczków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Paczkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Paczków – miasto należące do powiatu nyskiego, województwa opolskiego, mieszka tu 7631 mieszkańców. Położone jest na Dolnym Śląsku, na Przedgórzu Sudeckim nad Nysą Kłodzką i Zalewem Paczkowskim.

Nazwa miasta pisana początkowo Paczkaw po raz pierwszy pojawia się w 1295 roku. Akcja kolonizacyjna na tych terenach prowadzona była już w XIII wieku przez biskupów wrocławskich. Mieszkańcy miasta początkowo zajmowali się uprawą roli, rzemiosłem, hodowlą bydła, handlem oraz rybołówstwem.

Obecnie gospodarkę miasta reprezentują dwa największe zakłady w Paczkowie, cegielnia Wienerberger oraz manufaktura opakowań kartonowych gdzie swoje zatrudnienie znajduje większość mieszkańców.

Przez miasto biegną droga wojewódzka nr 382 (Stanowice – ŚwidnicaDzierżoniówZąbkowice Śląskie – Paczków) oraz droga krajowa nr 46 (KłodzkoNysaNiemodlin – Opole – OzimekLubliniecBlachownia – Częstochowa – Janów – Szczekociny).

Kierowcy powiatu nyskiego często zaglądają do Paczkowa w celu skorzystania z usług czyszczenia filtra DPF, płukania filtra FAP czy regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Elementy te znajdują się w układzie wydechowym każdego samochodu z silnikiem diesla i dbają o jakość i ilość wydzielanych spalin z naszego samochodu. Cennik usług dla miasta Paczków podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Paczkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Paczkowie 320
Regeneracja filtra FAP w Paczkowie 320
Mycie katalizatora w Paczkowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Paczkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Paczkowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Paczkowie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Paczkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Paczkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Paczkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Paczkowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Paczkowa do regeneracji i czyszczenia

Z Paczkowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Paczków Jana Pawła II PCK01G 50.465092/17.014130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer