Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pakość

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Pakości

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Pakość to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim nad rzeką o nazwie Noteć. Pakości szukać należy w powiecie inowrocławskim na mapach powstałych po 1359 roku, ponieważ wtedy Pakość otrzymała prawa miejskie. Obecnie miasto liczy sobie nieco ponad 5700 mieszkańców, a jego historia zaczęła się jeszcze w 1243 roku.

Pakość jest miejscem wyjątkowego kultu religijnego, a mianowicie na terenie miasta położona jest Kalwaria Pakoska, czyli zespół 25 kaplic upamiętniających mękę Chrystusa. Pakość to również miejsce, gdzie kultywowano za czasów zaborów polskie tradycje i walczono o wolność w powstaniach. Oprócz wspomnianych funkcji Pakość jest również węzłem komunikacyjnym, krzyżują się tu dwie drogi wojewódzkie o numerach 251 (Kaliska – Damasławek – ŻninBarcinPakośćInowrocław) i 255 (StrzelnoPakość).

Turystów ciągnących nad jeziora (Pakoskie i Mielno), witają świetnie utrzymane drogi i mechanicy pomagający w świetnym utrzymaniu samochodów. Dzięki możliwości skorzystania w Pakości z usług naprawy i regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów wiele samochodów odzyskało tam sprawność. Poniżej ujęliśmy w tabeli ceny z Pakości za czyszczenie i płukanie katalizatorów i DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Pakości

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Pakości 320
Regeneracja filtra FAP w Pakości 320
Mycie katalizatora w Pakości 320
Płukanie katalizatora SCR w Pakości 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Pakości 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Pakości 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Pakości 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Pakości 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Pakości

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Pakości i wygodnie wyślij filtr DPF z Pakości do regeneracji i czyszczenia

Z Pakości filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pakość Świniary Barcińska PAK01ML 52.807751/18.090639 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer