Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Perodua, Błażowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Perodua w Błażowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Błażowej jest sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF do aut Perodua z racji bytności laboratorium warsztatu z Błażowej. Prócz rozrywek dla podróżnych w Błażowej odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów Perodua. Duża część samochodów osobowych w Błażowej to auta z silnikiem JTDM posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do oczyszczania. Błażowa jest jednym z miast, jakie biją na alarm w związku, z dużą ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Błażowej, czemu słynna firma Perodua dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. DPF-y działają w wyjątkowo skomplikowanym środowisku, a więc w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje spadek osiągów części. Ażeby zabezpieczyć się od komplikacji podczas prowadzenia pojazdu Perodua, wypada czasami przedmuchać katalizator samochodowy, jest to możliwe w pracowni warsztatu pod Błażowej. Słynnej marce Perodua nie byłoby możliwe generowanie koniecznych do spełnienia maksymalnych pułapów emisji spalin, bez montowania katalizatorów. Perodua to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na terenie całego świata, ale zmagają się z kwestią z katalizatorami SCR. Zregenerowanie kondycji części katalizatorów w Błażowej dla aut Perodua jest łatwe, bowiem regeneracja hydrochemiczna dotarła do Błażowej. Dlatego że Perodua, tak jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy działających filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Błażowej zaopiekować się elementem, jakim jest FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Perodua w Błażowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Perodua w Błażowej 320
Regeneracja filtra FAP Perodua w Błażowej 320
Mycie katalizatora Perodua w Błażowej 320
Płukanie katalizatora SCR Perodua w Błażowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Perodua w Błażowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Perodua w Błażowej 1490
Wycinanie katalizatora SCR Perodua, usuwanie katalizatora SCR Perodua w Błażowej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Perodua w Błażowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Perodua w Błażowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer