Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Perodua, Zakroczym

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Perodua w Zakroczymiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Perodua z silnikiem napędzanym dieslem, jednak część tą dotykają usterki, ale może w tym pomóc naprawa katalizatorów u mechanika pod Zakroczymem. Żeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień z pracą samochodu Perodua, trzeba od czasu do czasu przepalać FAP, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Zakroczymia. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Zakroczymem odszukać można warsztaty, parające się płukaniem DPF FAP do aut osobowych Perodua. Zakroczym należy do ośrodków, które dotyka kłopot powiązany, z dużym procentem zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Perodua usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Częstą słabością, która dotyka auta osobowe i ciężarowe marki Perodua, głównie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny katalizator. Generowanie górnych limitów zawartości produkowanych gazów spalinowych, identycznych z normą emisji spalin, koniecznie wymaga funkcjonującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Perodua to auta osobowe i ciężarowe, które są uznane w całej Europie i nie tylko, mimo to biedzą się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Pojazdy spod skrzydeł Perodua mogą się poszczycić znakomitymi rozwiązaniami w zakresie obniżenia emisji zanieczyszczeń. Lista cen czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF pochodzących z Perodua dla Zakroczymia widnieje w części strony poniżej, można wyszukać na tej liście, ceny za usługi regeneracji katalizatorów SCR. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest Perodua w Zakroczymiu, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Perodua w Zakroczymiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Perodua w Zakroczymiu 320
Regeneracja filtra FAP Perodua w Zakroczymiu 320
Mycie katalizatora Perodua w Zakroczymiu 320
Płukanie katalizatora SCR Perodua w Zakroczymiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Perodua w Zakroczymiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Perodua w Zakroczymiu 1490
Wycinanie filtra DPF Perodua, usuwanie filtra DPF Perodua w Zakroczymiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Perodua w Zakroczymiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Perodua w Zakroczymiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zakroczymiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Perodua

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Perodua w Zakroczymiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zakroczym Duchowizna Ojca Honorata Koźmińskiego ZKM01G 52.432758/20.609461 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer