Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Peugeot, Grodków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Peugeot w Grodkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Grodkowie istnieje opcja płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych i ciężarowych Peugeot z przyczyny bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Grodkowa. Wyszukanie adekwatnego zakładu w Grodkowie celującego w samochodach Peugeot może dostarczyć problemów, i jest mozolne. Bardzo często źródłem usterki katalizatora, ze stajni Peugeot, trafia się inny mankament, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ doładowania. Zazwyczaj wadą, która dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Peugeot, zwłaszcza, mające silnik wysokoprężny, jest zabrudzony filtr DPF FAP. Producentowi Peugeot nie udałoby się zachowanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez instalacji katalizatorów samochodowych. Osiągnięcie górnych pułapów produkcji gazów spalinowych, poprawnych według normy emisji spalin, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Prócz atrakcji dla przyjezdnych pod Grodkowem odnaleźć można pracownie, parające się regeneracją DPF FAP do pojazdów Peugeot. By uchronić się przed dużą ilością utrudnień z eksploatacją pojazdu Peugeot, przydaje się co pewien czas przedmuchać katalizator, usługa jest dostępna w laboratorium pod Grodkowa. Zlokalizuj swój warsztat, który naprawia samochody marki Peugeot w Grodkowie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Odzyskiwanie sprawności składowych filtrów cząstek stałych DPF w Grodkowie dla samochodów producenta Peugeot jest możliwe, bowiem regeneracja wodna przybyła do Grodkowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Peugeot w Grodkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Peugeot w Grodkowie 320
Regeneracja filtra FAP Peugeot w Grodkowie 320
Mycie katalizatora Peugeot w Grodkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Peugeot w Grodkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Peugeot w Grodkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Peugeot w Grodkowie 1490
Wycinanie filtra FAP Peugeot, usuwanie filtra FAP Peugeot w Grodkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Peugeot w Grodkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Peugeot w Grodkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Grodkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Peugeot

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Peugeot w Grodkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Grodków Henryka Sienkiewicza GRO02N 50.694740/17.385090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer