Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Peugeot, Poznań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Peugeot w Poznaniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

DPF zmienia się w standard w samochodach osobowych Peugeot z silnikiem diesla, jednakowoż część ta zużywa się, ale może w tym pomóc płukanie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Poznaniem. Niemało samochodów w Poznaniu to samochody z silnikiem JTDM posiadające DPF, który nie może obejść się bez czyszczenia. Zwykłą wadą, z którą męczą się osobówki firmy Peugeot, w szczególności, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą DPF. Odnalezienie adekwatnego mechanika w Poznaniu wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Peugeot może przysporzyć trudności, jak również jest czasochłonne. Peugeot to osobówki, które są znane na terenie całego świata, lecz walczą z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Słynnej marce Peugeot mogłoby nie powieść się zachowanie niezbędnych maksymalnych pułapów poziomu produkcji gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Najczęściej w przypadku przyczyną zdławionego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, firmy Peugeot, staje się inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: uszkodzenie sterownika silnika. Katalizatory złożone są z ceramicznego wnętrza, i osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem warsztat w Poznaniu. Odzyskanie niezawodności właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Poznaniu dla samochodów producenta Peugeot jest osiągalne, bowiem regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Poznania. Wybierz swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest Peugeot w Poznaniu, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony.

Czyszczony katalizator SCR marki Peugeot, w pracowni, w Poznaniu.
Peugeot - Regeneracja DPF Poznań | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Poznaniu

Wypalony z sadzy katalizator marki Peugeot, w laboratorium, w Poznaniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Peugeot w Poznaniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Peugeot w Poznaniu 398
Regeneracja filtra FAP Peugeot w Poznaniu 398
Mycie katalizatora Peugeot w Poznaniu 398
Płukanie katalizatora SCR Peugeot w Poznaniu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Peugeot w Poznaniu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Peugeot w Poznaniu 1490
Wycinanie filtra DPF Peugeot, usuwanie filtra DPF Peugeot w Poznaniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Peugeot w Poznaniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Peugeot w Poznaniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer