Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Peugeot, Ślesin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Peugeot w Ślesinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Peugeot z silnikiem napędzanym ropą, jednakże część tę dotykają usterki, co rozwiązać może czyszczenie DPF w laboratorium pod Ślesinem. Odnalezienie adekwatnego warsztatu samochodowego w Ślesinie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Peugeot może być skomplikowane, jak również jest pracochłonne. Ślesin należy do ośrodków, jakie biją na alarm w związku, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Ślesina, czemu słynny producent Peugeot usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. DPF-y pracują w nadzwyczaj obciążonych warunkach , a dokładnie za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje spadek właściwości podzespołu. Pojazdy znanej firmy Peugeot szczycą się świetnymi metodami w sferze ograniczania ilości produkowanych spalin. Mnóstwo aut w Ślesinie to samochody z silnikiem CDI posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który potrzebuje mycia. Często bolączką, z którą męczą się diesle spod skrzydeł Peugeot, zwłaszcza, wykorzystujące silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr i katalizator. Odzyskanie wyników produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla EURO 4, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora. Lista cennika regeneracji filtrów DPF pochodzących z Peugeot dla Ślesina ulokowaliśmy poniżej tego tekstu, nie ma przeszkód, by odszukać w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie regeneracji DPF. Odnajdź mechanika, który naprawi Twój samochód marki Peugeot w Ślesinie, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Peugeot w Ślesinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Peugeot w Ślesinie 320
Regeneracja filtra FAP Peugeot w Ślesinie 320
Mycie katalizatora Peugeot w Ślesinie 320
Płukanie katalizatora SCR Peugeot w Ślesinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Peugeot w Ślesinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Peugeot w Ślesinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Peugeot, usuwanie katalizatora SCR Peugeot w Ślesinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Peugeot w Ślesinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Peugeot w Ślesinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ślesinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Peugeot

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Peugeot w Ślesinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ślesin Kliny Kleczewska POP-SLE2 52.370930/18.304560 Wyszukaj
Ślesin Kliny Kleczewska SLE307 52.371399/18.292879 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer