Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Peugeot, Warszawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Peugeot w Warszawie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Warszawa chlubi się obecnością warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych znanej firmy Peugeot. Warszawa jest jednym z centrów, które napotykają kłopot mający związek, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu producent Peugeot dąży aby, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów FAP. Peugeot to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się renomą na terenie całej Polski, ale walczą z bolączkami z filtrami DPF. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Peugeot mogą się poszczycić doskonałymi aparaturami w temacie obniżania emisji spalin. Producentowi Peugeot mogłoby nie powieść się wytworzenie wymaganych do zrealizowania maksymalnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez instalacji katalizatorów. Oprócz niespodzianek dla wizytujących pod Warszawą odszukać można pracownie, zajmujące się naprawą FAP do pojazdów osobowych Peugeot. Zdobycie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych gazów wydechowych, identycznych z normą EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Filtry DPF FAP działają w nieprzeciętnie ciężkim środowisku, a mianowicie w rurze wydechowej, co sprawia, że następuje utrata parametrów urządzenia. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który zajmuje się Peugeot w Warszawie, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu. Ponieważ Peugeot, tak jak inne auta koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych dlatego też warto wspomnieć, by w Warszawie zadbać o filtr i katalizator.

Wypalony z sadzy filtr cząstek stałych marki Peugeot, na stole, w Warszawie.
Peugeot - Regeneracja DPF Warszawa | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Warszawie

Czyszczony katalizator samochodowy marki Peugeot, w pracowni, w Warszawie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Peugeot w Warszawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Peugeot w Warszawie 398
Regeneracja filtra FAP Peugeot w Warszawie 398
Mycie katalizatora Peugeot w Warszawie 398
Płukanie katalizatora SCR Peugeot w Warszawie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Peugeot w Warszawie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Peugeot w Warszawie 1490
Wycinanie filtra FAP Peugeot, usuwanie filtra FAP Peugeot w Warszawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Peugeot w Warszawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Peugeot w Warszawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer