Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pierzchnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Pierzchnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Szukasz odpowiedniego miejsca do regeneracji zapchanego filtra cząstek stałych w Pierzchnicy? W takim razie polecamy skierować się w Pierzchnicy do specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów DPF i FAP, która posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie regeneracji filtrów i katalizatorów oraz turbosprężarek do diesli. Do procesu regeneracji filtrów w pracowni w Pierzchnicy używane są specjalistyczne maszyny wodne przeznaczone do pełnej regeneracji filtrów, które zapewniają przywrócenie fabrycznych osiągów DPF-a.


Czy regeneracja filtrów cząstek stałych w Pierzchnicy jest dostępna?

Jeśli chodzi o miasto Pierzchnica, to jest ono położone w granicach województwa świętokrzyskiego, w powiecie kieleckim, w gminie Pierzchnica. Powierzchnia, jaką zajmuje Pierzchnica to około 7 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców miasta to około 1060 osób. Miasto Pierzchnica początkowo było wsią królewską założoną przez króla Kazimierza III Wielkiego, która otrzymała w roku 1359 magdeburskie prawa miejskie. Niestety w roku 1869 Pierzchnica utraciła swoje prawa miejskie na rzecz reform administracyjnych, które odzyskała dopiero w roku 2019. Ze względu na bogatą historię miasta, w Pierzchnicy nie brakuje pięknych zabytków, niektóre z nich to: zespół kościoła parafialnego z XVIII wieku z kościołem pod wezwaniem świętej Małgorzaty z 1798 roku, cmentarzem kościelnym z przełomu XIX i XX wieku oraz dzwonnicą z 1800 roku.

Najbliższa droga biegnąca blisko miasta Pierzchnica to droga krajowa numer 73 (Wiśniówka → Kielce → Morawica → Busko-ZdrójSzczucinDąbrowa Tarnowska → Tarnów → PilznoJasło).

Na drogach Pierzchnicy, jak innych miast pojawia się coraz więcej aut z silnikami diesla, co za tym idzie, zwiększa się ilość filtrów cząstek stałych do regeneracji lub wymiany. Dlatego też z problemem zapchanego filtra w Pierzchnicy warto kierować się do specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów DPF/FAP, która oferuje usługi diagnostyki, czyszczenia i regeneracji. Dodatkowym plusem firmy, prócz najlepszej ceny za regenerację w okolicy jest udzielana roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Cennik dla zainteresowanych klientów specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów DPF/FAP znajduje się w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Pierzchnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Pierzchnicy 320
Regeneracja filtra FAP w Pierzchnicy 320
Mycie katalizatora w Pierzchnicy 320
Płukanie katalizatora SCR w Pierzchnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Pierzchnicy 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Pierzchnicy 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Pierzchnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Pierzchnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Pierzchnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer