Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pilzno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Pilznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Pilzno to położona w województwie podkarpackim miejscowość, której szukać należy w Dolinie Dolnej Wisłoki, nad Wisłoką, nad Jeziorem w Mokrzcu. Znalezienie Pilzna możliwe jest zarówno w Czechach (skąd pochodzi słynne jasne piwo), jak i w powiecie dębickim. Początki istnienia Pilzna mają swoje korzenie w XI wieku, ponieważ już wtedy pojawiają się pierwsze wzmianki o nadaniu Pilzna tynieckim mnichom.

Prawa miejskie Pilznu nadano w roku 1354, a obecnie miejscowość liczy sobie nieco ponad 4900 mieszkańców. W Pilznie można znaleźć i podziwiać wyjątkowe zabytki, w tym powstały jeszcze w XIII wieku kościół św. Jana Chrzciciela. Wśród atrakcji miasta wymienić można jeszcze Muzeum Lalek. Dojazd do Pilzna zapewniają krzyżujące się w Pilznie drogi krajowe numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnówLegnicaProchowice – Wrocław – Brzeg – Opole – Strzelce OpolskieToszekPyskowice – Bytom – Będzin – Sosnowiec – Dąbrowa Górnicza – Olkusz – Kraków – Wieliczka – Targowisko – BochniaBrzeskoWojnicz – Tarnów – Pilzno – DębicaRopczyce – Rzeszów – ŁańcutJarosławRadymno – Korczowa) i 73 (Wiśniówka – Kielce – Morawica – Busko-ZdrójSzczucinDąbrowa Tarnowska – Tarnów – Pilzno – Jasło).

Ponieważ spory odsetek przemierzających ulice Pilzna to diesle, a z kolei sporo diesli w Pilznie to samochody borykające się z problemami z filtrami cząstek stałych i katalizatorami. Poniżej w tabeli zebraliśmy z Pilzna najczęściej wybierane usługi (czyszczenie i regeneracja DPF FAP i SCR) i najtańsze z nich zamieściliśmy dla wygody Pilźnian i przyjezdnych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Pilznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Pilznie 320
Regeneracja filtra FAP w Pilznie 320
Mycie katalizatora w Pilznie 320
Płukanie katalizatora SCR w Pilznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Pilznie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Pilznie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Pilznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Pilznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Pilznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Pilznie i wygodnie wyślij filtr DPF z Pilzna do regeneracji i czyszczenia

Z Pilzna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pilzno Rędziny Legionów PLZ290 49.979160/21.288839 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer