Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Piwniczna-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Piwnicznej-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 3.00

Piwniczna-Zdrój, czy jak pamiętają starsi mieszkańcy, po prostu, Piwniczna, to położone w województwie małopolskim miasto, które powstało i otrzymało prawa miejskie jeszcze w 1348 roku. Na mocy dekretu króla Kazimierza III Wielkiego, w puszczy wśród gór Małopolski, na "surowym pniu", w dolinie rzeki Poprad powstała Piwniczna-Zdrój. Miasto liczy sobie obecnie niemal 6000 mieszkańców, a szukać należy go w granicach powiatu nowosądeckiego. Piwniczna-Zdrój jest miastem uzdrowiskowym, ale pełni również istotną funkcję użytkowo-administracyjną, ponieważ aż do otwarcia granic w Unii Europejskiej funkcjonowało tutaj przejście graniczne Piwniczna-Zdrój – Mniszek, prowadzące na Słowację.

Obecnie miasto znacznie bardziej zajmuje się turystami już po naszej stronie granicy niż na samej granicy. Dojazd do Piwnicznej-Zdroju zapewnia trasa drogi krajowej numer 87 (Nowy SączStary SączPiwniczna), która na granicy zmienia się w Słowacką drogę numer 68. Jako miasto odwiedzane przez turystów zarówno latem, jak i zimą, przez miłośników kwaśnych wód siarkowych i narciarskiego białego szaleństwa, Piwniczna-Zdrój gotowa jest, aby pomóc turystom bez względu na porę roku. Dbają o to duże ilości warsztatów zajmujących się samochodami przyjezdnych, w tym również filtrami DPF FAP i katalizatorami z najpopularniejszych na drogach Polski, diesli. Poniżej zebraliśmy ceny z Piwnicznej-Zdroju za usługi płukania, czyszczenia i naprawy filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów, również SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Piwnicznej-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Piwnicznej-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP w Piwnicznej-Zdroju 320
Mycie katalizatora w Piwnicznej-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR w Piwnicznej-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Piwnicznej-Zdroju 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Piwnicznej-Zdroju 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Piwnicznej-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Piwnicznej-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Piwnicznej-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer