Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Płukanie filtrów DPF dla Citroen

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Citroen

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po wprowadzeniu normy EURO 5, minimalizującej dopuszczalną zawartość wydzielanych cząstek stałych przez samochody osobowe, pojazdy sygnowanych marką Citroen zostały zobowiązane, by wprowadzić w swojej konstrukcji filtr DPF/FAP. Płukanie filtrów DPF w samochodach sygnowanych marką Citroen, to doskonały sposób na osiągnięcie emisji gazów cieplarnianych na dobrym poziomie, a także zrealizowanie wytycznych normy EURO 6. Odzyskanie sprawności aparatu pomniejszania emisji gazów wydechowych w dieslach korporacji Citroen, to możliwość, jakiej dostarczają najnowszej generacji zakłady renowacji katalizatorów SCR, z której opłaci się odnieść korzyść. Układy redukcji emisji spalin - to dzięki ich pracy można aktualnie ograniczać produkowanie tlenków azotu i cząstek stałych, w głównej mierze w samochodach marki Citroen, oraz troszczyć się o środowisko naturalne. Obecnie filtry spalin są zamieszczone w lwiej części pojazdów z motorem diesla, bowiem po wymontowaniu filtrów cząstek stałych auta nie otrzymałyby przyzwolenia do użycia po drogach publicznych. Filtry FAP w dieslach z logo Citroen wraz z eksploatacją zużywają się, a więc nie mogą dalej funkcjonować bez przywrócenia sprawności, co wykonują najnowszej generacji serwisy renowacji FAP-ów.

Gdzie jest dostępna usługa taka jak Płukanie filtrów DPF dla osobówek z logo Citroen zasilanych wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr cząstek stałych można zregenerować w jednej z pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do pracowni filtr DPF można doręczyć samodzielnie lub uzgodnić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów cząstek stałych do pracowni i z powrotem na adres klienta.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi takiej jak Płukanie filtrów DPF przeznaczonej dla filtrów DPF z osobówek z koncernu Citroen w naszym warsztacie czyszczenia filtrów?

W naszym zakładzie regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw przyjmujemy od zleceniodawców filtry DPF i FAP przytransportowane do serwisu bezpośrednio bądź dzięki pomocy pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej testowany jest poziom uszkodzeń.
 • Jeżeli stan filtra daje szansę na skuteczny proces regeneracji na wysokiej klasy przyrządach, filtr cząstek stałych jest instalowany do maszyny służącej do regeneracji.
 • Po przywróceniu funkcjonalności filtrów FAP DPF-y i FAP-y są ponownie poddawane testom, osuszane jak również razem z parametrami odsyłane do kontrahenta.

Czy dużo trzeba zapłacić za wykonanie usługi typu Płukanie filtrów DPF dla pojazdów marki Citroen zaopatrzonych w filtry DPF i FAP?

Opłata za usługę naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów okazuje się naprawdę korzystna i sięga niewielki procent ceny filtra ze sklepowej półki.

Jak dotransportować filtry cząstek stałych samochodów osobowych produkcji Citroen, aby w specjalistycznej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Płukanie filtrów DPF?

Umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtry DPF i FAP można samemu doręczyć do warsztatu lub zarezerwować pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych i katalizatorów w obie strony.

Jakie filtry FAP da się pojazdów z koncernu Citroen da się poddawać realizacji usługi typu Płukanie filtrów DPF?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry cząstek stałych można poddawać czyszczeniu w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów osobowych,
 • filtry FAP do aut użytkowych,
 • filtry i katalizatory SCR do TIR-ów.

  Czym charakteryzują się objawy niesprawności filtrów cząstek stałych, które najczęściej występują w autach produkcji Citroen i wskazują na to, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia usługi, którą jest Płukanie filtrów DPF?

  Charakterystyczne objawy defektu filtrów cząstek stałych w autach z logo Citroen to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek osiągów,
  • czarny dym z wydechu,
  • nierówna praca silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Czemu opłaca się wybrać profesjonalny zakład, by wykonać usługę Płukanie filtrów DPF w autach marki Citroen?

  Polecamy wybrać naszą ofertę dotyczące przywracania funkcjonalności filtrów DPF w samochodach z koncernu Citroen, gdyż: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Citroen

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Paweł
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Płukanie filtrów DPF w pojazdach Citroen oznacza proces usuwania zanieczyszczeń, które mogłyby zablokować filtr i zmniejszyć jego skuteczność. Przez płukanie filtra cząstek stałych rozumie się umieszczenie podzespołu w maszynie i potraktowanie go wodą pod ciśnieniem. Dzięki temu wydostaną się z niego wszystkie osady, które zdążyły się nagromadzić w trakcie eksploatacji samochodu. Mniej skuteczną metodą jest aplikacja preparatów typu Liqui Moly. Co prawda, dają one rade wypalić zanieczyszczenia, ale ten rodzaj oczyszczania jednak nie zastąpi metody nieco bardziej inwazyjnej.
  Radek M
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czy filtr dpf w citroenie c4 1.6 hdi również można oddać na wasz serwis?
  Konrad
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mam u siebie taki nietypowy dpf w Citroenie. Wiem, bo wyciągałem to ustrojstwo do czyszczenia.
  Kazimierz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Filtry dpf w Citroenach o dziwno zapychają się bardzo często i zastanawia mnie to, czy to problem z kierowcą, czy może fabryczna wada takich filtrów?