Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Płukanie filtrów DPF dla Land Rover

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Land Rover

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po ogłoszeniu normy EURO 5, pomniejszającej akceptowaną ilość emitowanych zanieczyszczeń przez diesle, pojazdy znanej firmy Land Rover zostały niemal zmuszone, aby użyć u siebie filtr DPF/FAP. Aparaty pomniejszania emisji gazów wydechowych w autach osobowych i ciężarowych znanej firmy Land Rover, instalowane są, bowiem działają ściśle określone kodeksy, obejmujące zagadnienia użytkowania samochodów ciężarowych na autostradach i drogach. Płukanie filtrów DPF w autach znanej na całym świecie marki Land Rover, to świetny sposób na uzyskanie produkowanych zanieczyszczeń w odpowiedniej ilości, a także osiągnięcie warunków normy EURO 4. Płukanie filtrów DPF dla aut osobowych i ciężarowych marki Land Rover to reakcja marki Land Rover, na tematy bezpieczeństwa środowiska, jak również zarządzeń normy czystości gazów wydechowych EURO 6. Zadanie układu ograniczenia produkcji spalin w osobówkach znanej marki Land Rover jest nie do przecenienia dla ochrony środowiska, bowiem filtry DPF zatrzymują cząstki stałe, a katalizatory utleniające wychwytują NOx. W tej chwili katalizatory są wprowadzone fabrycznie w większej części samochodów osobowych z samozapłonową jednostką napędową, jako że po wymontowaniu filtrów DPF/FAP samochody nie odebrałyby dopuszczenia do użycia na drogach.

W jakiej pracowni możliwa jest usługa typu Płukanie filtrów DPF dla samochodów osobowych produkcji Land Rover zasilanych wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr DPF można wyczyścić w specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do warsztatu filtr DPF można przywieźć osobiście lub zarezerwować usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do domu klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi typu Płukanie filtrów DPF kierowanej do filtrów cząstek stałych z pojazdów produkcji Land Rover w profesjonalnym warsztacie czyszczenia filtrów DPF?

W naszym warsztacie regeneracji filtrów cząstek stałych postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw odbieramy od interesantów filtry cząstek stałych i katalizatory przytransportowane do warsztatu bez pośredników albo dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry FAP trafiają do warsztatu, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej badany jest poziom uszkodzeń.
 • Gdy stan filtra daje możliwość czyszczenia na wysokiej klasy maszynach, filtr jest instalowany do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Po odzyskaniu możliwości filtrów DPF katalizatory są ponownie testowane, osuszane a także wraz z parametrami wysyłane do zleceniodawcy.

Czy dużo należy zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Płukanie filtrów DPF dla pojazdów z logo Land Rover zaopatrzonych w filtr FAP?

Cena czyszczenia filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę korzystna i sięga niewielki procent ceny nowego filtra.

Jak przywieźć filtry DPF i FAP aut z logo Land Rover, aby na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Płukanie filtrów DPF?

Umożliwiamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry DPF i FAP można osobiście doręczyć do serwisu albo uzgodnić przyjazd jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju filtry DPF da się osobówek z koncernu Land Rover da się poddawać realizacji usługi typu Płukanie filtrów DPF?

W praktyce wszystkie filtry FAP można poddawać czyszczeniu w tym:
 • filtry cząstek stałych do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów użytkowych,
 • filtry DPF do pojazdów ciężarowych.

  Jakiego rodzaju symptomy nieprawidłowego działania filtrów redukcji emisji spalin, które często ujawniają się w pojazdach produkcji Land Rover oraz informują o tym, że filtr FAP kwalifikuje się do zrealizowania usługi, którą jest Płukanie filtrów DPF?

  Charakterystyczne sygnały nieprawidłowego działania filtrów redukcji emisji spalin w samochodach z koncernu Land Rover to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • spadek osiągów,
  • czarny dym z wydechu,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Z jakiego powodu należy wybrać profesjonalny zakład, by przeprowadzić usługę Płukanie filtrów DPF w autach produkcji Land Rover?

  Polecamy wybrać nasze usługi dotyczące regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach z koncernu Land Rover, bo: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Land Rover

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Paweł
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Płukanie filtrów DPF w samochodach Land Rover to jedna z metod utrzymania ich prawidłowej pracy. Płukanie DPF polega na usunięciu zanieczyszczeń z filtra za pomocą specjalnego środka lub czystego płynu, który jest wprowadzany do filtra przez specjalny sprzęt. Jest to często stosowana metoda, ale jest skuteczna tylko w przypadku filtrów, które nie są zbyt zanieczyszczone. Jeśli filtr jest zbyt zanieczyszczony, płukanie może być nieskuteczne i konieczna może być wymiana podzespołu. Płukanie filtrów DPF należy wykonywać tylko przez specjalistów, którzy mają odpowiednie doświadczenie i sprzęt. Przed podjęciem decyzji o płukaniu filtrów DPF, należy skonsultować się z mechanikiem lub specjalistą, aby upewnić się, że jest to odpowiednie rozwiązanie dla twojego konkretnego samochodu Land Rover.
  Sławek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czy w każdym modelu land rovera możemy liczyć na czyszczenie filtra dpf?
  Robert
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Racja @Marcin tutaj można znaleźć bardzo dużo ważnych informacji na temat filtrów dpf i to przekazanych w bardzo przystępny sposób, nawet dla osób, które na autach nie bardzo się znają.
  Marcin
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Ciekawie opisane gdzie i jak można naprawić dpf do Land Rovera. Chyba skorzystam właśnie z takiej usługi, bo zauważyłem, że zbyt często mi się ostatnio ten dpf wypala.