Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Płukanie filtrów DPF dla Skoda

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Skoda

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Defekty wyczulonego systemu zmniejszania emisji gazów wydechowych mogą występować z dużą częstotliwością, gdyż filtry cząstek stałych samochodów z logo Skoda pracują w ciężkich warunkach i czasami Płukanie filtrów DPF to jedyne słuszne rozwiązanie. Aparaty redukcji emisji cząstek stałych w osobówkach znanej firmy Skoda, są wykorzystywane, bo wprowadzono niepobłażliwe kodeksy, stosowane do eksploatacji pojazdów na autostradach i drogach. Płukanie filtrów DPF w samochodach osobowych i ciężarowych znanej marki Skoda to reakcja producenta, na kwestie ochrony ekosystemu, jak również kryteriów normy czystości gazów wydechowych EURO. Płukanie filtrów DPF w samochodach z symbolem Skoda, to efektywny sposób na zdobycie emisji gazów wydechowych na prawidłowym poziomie, i spełnienie zasad normy EURO 4. Pojazdy spod znaku Skoda, to w znacznej ilości zjawiskowo zadowalające towary, aczkolwiek zmartwienia z katalizatorami SCR to domena praktycznie wszystkich aut osobowych i ciężarowych z silnikiem diesla, nie tylko ze stajni Skoda. Firmy z terenu całego kraju rozsyłają dane o tematyce katalizatorów SCR z aut osobowych znanej firmy Skoda, które tracą drożność, więc pojawia się wymóg by wymienione wcześniej filtry FAP wyczyścić.

W jakim warsztacie możliwa jest usługa taka jak Płukanie filtrów DPF dla samochodów osobowych z logo Skoda napędzanych silnikiem Diesla silnikiem Diesla?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można naprawić w specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do pracowni filtry DPF i FAP można doręczyć osobiście lub zarezerwować usługę kuriera, która zawiera transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do pracowni oraz z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Płukanie filtrów DPF kierowanej do filtrów cząstek stałych i katalizatorów z aut produkcji Skoda w autoryzowanym serwisie regeneracji filtrów FAP?

W naszym serwisie oczyszczania filtrów cząstek stałych postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na wstępie odbieramy od interesantów filtry DPF i FAP przytransportowane do warsztatu bez pośredników bądź z pomocą naszego kuriera.
 • Filtry są przyjmowane do warsztatu, gdzie specjalnym urządzeniem sprawdzany jest stopień uszkodzenia.
 • W przypadku, gdy stan filtra DPF umożliwia przeprowadzenie regeneracji na zaawansowanych technologicznie maszynach, część jest montowany do urządzenia przeznaczonego do regeneracji.
 • Po zrekonstruowaniu prawidłowego działania filtrów filtry są powtórnie sprawdzane, suszone ciepłym powietrzem jak również razem z raportami odsyłane do zamawiającego.

Ile należy zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Płukanie filtrów DPF dla samochodów osobowych z koncernu Skoda zaopatrzonych w filtry DPF i FAP?

Opłata za usługę remontu filtrów cząstek stałych okazuje się naprawdę korzystna i stanowi ułamek ceny nowego filtra.

Jak przywieźć filtry cząstek stałych samochodów marki Skoda, by w specjalistycznej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Płukanie filtrów DPF?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr cząstek stałych można osobiście dostarczyć do pracowni lub zamówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się wysyłką filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry cząstek stałych i katalizatory da się osobówek z koncernu Skoda można poddawać usłudze Płukanie filtrów DPF?

W praktyce każdego rodzaju filtry cząstek stałych można poddawać oczyszczaniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do samochodów dostawczych,
 • filtry DPF i FAP do ciężarówek.

  Czym charakteryzują się objawy niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów, które najczęściej występują w samochodach marki Skoda i wskazują na to, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do wykonania usługi, jaką jest Płukanie filtrów DPF?

  Najczęściej występujące symptomy defektu filtrów cząstek stałych w pojazdach produkcji Skoda to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • zmniejszone osiągi,
  • dymienie,
  • wahania obrotów,
  • większe zużycie paliwa.

  Czemu należy postawić na profesjonalny pracownię, by wykonać usługę Płukanie filtrów DPF w autach z koncernu Skoda?

  Rekomendujemy wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się na przywracania funkcjonalności filtrów DPF i FAP w pojazdach marki Skoda, ponieważ: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Skoda

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Janusz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Płukanie filtrów DPF Skoda polega na usuwaniu zanieczyszczeń zgromadzonych w filtrze za pomocą specjalnej substancji płynnej i/lub strumienia powietrza pod wysokim ciśnieniem. Celem tej metody jest przywrócenie filtra do pełnej wydajności. Warto jednak zwrócić uwagę, że niektóre filtry DPF są jednorazowe i po upłynięciu określonego czasu nie można ich już płukać, w takim przypadku wymagana jest wymiana filtra.
  Lesław45
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Po czyszczeniu filtra dpf w skodzie, zniknęły wszystkie niedogodności. Polecam to rozwiązanie.
  Andrzej
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Dobrze wiedzieć, jakie są objawy zapchanego filtra dpf w Skodzie. U mnie ostatnio spadła moc auta i czuć to podczas jazdy, więc podejrzewam, że może to być związane z tym filtrem dpf.