Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Płukanie filtrów DPF dla Volkswagen

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Volkswagen

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Płukanie filtrów DPF dla aut firmy Volkswagen, to jeden z wariantów wsparcia świadczony przez specjalistyczne warsztaty, wpisane na naszej stronie internetowej, parające się oczyszczaniem układów redukcji emisji spalin. Płukanie filtrów DPF można odszukać w interesującej cenie, w szczególności dla samochodów firmy Volkswagen, jednak należy spieszyć do kompetentnych serwisów oczyszczania katalizatorów i filtrów. Filtry cząstek stałych - to za ich pomocą jest możliwe, żeby dzisiaj obniżać emisję gazów spalinowych, zwłaszcza w autach osobowych i ciężarowych korporacji Volkswagen, jak również dbać o ekosystem. Dużo aut z silnikiem na ropę, mające zainstalowany układ redukcji emisji spalin to samochody zakładowe, nieprzerwanie przejeżdżające drogi krajowe, dlatego też należy zadbać, aby były absolutnie pozbawione usterek, więc co jakiś czas powinno się zrobić użytek z usługi Płukanie filtrów DPF. Filtry cząstek stałych dla diesli z logo Volkswagen wraz z przebytymi dystansami niszczą się, a więc nie mogą obejść się bez naprawy, co świadczą kompetentne zakłady renowacji FAP-ów. Firmy z całego kraju przekazują nowinki na temat filtrów cząstek stałych DPF z samochodów sygnowanych marką Volkswagen, jakie ulegają zaczopowaniu, w skutek czego pojawia się konieczność by wymienione wcześniej filtry FAP regenerować.

W jakiej pracowni możliwa jest opcja taka jak Płukanie filtrów DPF dla samochodów z koncernu Volkswagen napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można naprawić w pracowniach regeneracji z województwa filtrów DPF Do serwisu filtr DPF można przywieźć samodzielnie lub uzgodnić usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do domu klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Płukanie filtrów DPF przeznaczonej dla filtrów z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Volkswagen w naszym warsztacie czyszczenia filtrów DPF i FAP?

W autoryzowanym zakładzie czyszczenia filtrów pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na wstępie przyjmujemy od zleceniodawców filtry cząstek stałych i katalizatory dostarczone do warsztatu bezpośrednio lub dzięki zamówieniu usługi kuriera.
 • Filtry DPF i FAP są przyjmowane do firmy, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej sprawdzany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W sytuacji, gdy stan filtra lub katalizatora kwalifikuje go do regeneracji na specjalistycznych urządzeniach, filtr jest instalowany do przyrządu służącego do czyszczenia.
 • Po zrekonstruowaniu możliwości filtrów cząstek stałych i katalizatorów katalizatory są powtórnie sprawdzane, osuszane i razem z wydrukami przekazywane do zamawiającego.

Ile należy zapłacić za realizację usługi typu Płukanie filtrów DPF dla aut z logo Volkswagen zaopatrzonych w filtry DPF i FAP?

Cena regeneracji filtrów okazuje się naprawdę korzystna i stanowi ułamek kosztu nowego filtra.

Jak przywieźć filtry i katalizatory SCR samochodów z koncernu Volkswagen, aby w specjalistycznej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Płukanie filtrów DPF?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych i katalizatory można samodzielnie doręczyć do serwisu bądź umówić kuriera, który zajmie się przewozem filtrów DPF w obie strony.

Jakiej kategorii filtry cząstek stałych i katalizatory da się osobówek marki Volkswagen da się poddawać usłudze Płukanie filtrów DPF?

W zasadzie wszystkie filtry DPF mogą być poddane regeneracji w tym:
 • filtry FAP do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do pojazdów użytkowych,
 • filtry FAP do aut ciężarowych.

  Czym charakteryzują się sygnały defektu systemu redukcji emisji spalin, które często ujawniają się w pojazdach produkcji Volkswagen i wskazują na to, że filtr cząstek stałych nadaje się do zrealizowania usługi, którą jest Płukanie filtrów DPF?

  Standardowe objawy uszkodzenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w autach marki Volkswagen to:
  • unieruchomienie pojazdu,
  • zmniejszona moc,
  • zwiększone dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • wzrost poboru paliwa.

  Czemu opłaca się postawić na specjalistyczny pracownię, aby zrealizować usługę Płukanie filtrów DPF w samochodach marki Volkswagen?

  Opłaca się wybrać naszą ofertę w zakresie przywracania funkcjonalności filtrów DPF w samochodach marki Volkswagen, bo: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volkswagen

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Kuba
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Płukanie filtrów cząstek stałych (DPF) w samochodach Volkswagen jest procesem, w którym filtr jest oczyszczany z zanieczyszczeń, aby przywrócić jego pełną wydajność. Płukanie może być wykonywane przy użyciu specjalistycznego sprzętu i preparatów, aby usunąć zanieczyszczenia z filtra. Proces płukania może być wykonany w specjalistycznym warsztacie samochodowym, gdzie specjaliści mogą dokładnie ocenić stopień zanieczyszczenia filtra i wybrać odpowiednią metodę płukania. Jeśli filtr jest zbyt zanieczyszczony i nie może być już oczyszczony, konieczna jest jego wymiana na nowy. Nieprawidłowe działanie filtra może powodować błędy w komputerze samochodu i negatywnie wpływać na działanie silnika. Aby zapewnić prawidłowe działanie filtra DPF w samochodzie Volkswagen, należy regularnie kontrolować jego stan i w razie potrzeby skorzystać z usług specjalisty lub warsztatu samochodowego.
  Radosław P
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Płukanie filtrów dpf jest super rozwiązaniem, volkswagen jest zadowolony.
  Łukasz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Płukanie tych filtrów dpf to całkiem dobre rozwiązanie, zwłaszcza patrząc na ceny nowych zamienników, czy oryginalnych filtrów do Volkswagenów.