Płukanie filtrów FAP - Tarnów | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Tarnowie | Płukanie filtrów FAP

Oceń:

Odtworzenie największej możliwości dostępne jest jedynie w przypadku zastosowania cechującej się wysoką skutecznością procedury regeneracji z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem, czyszczenie ultradźwiękowe, ma bardzo małą lub zerową skuteczność. Filtry DPF/FAP wyeksploatowują się, z racji funkcjonalności, jaką się zajmują, dlatego też okazjonalnie zalecane jest mycie katalizatorów i filtrów. Cel pracy filtra DPF w układzie wydechowym samochodu jest strategiczny w zachowaniu emisji spalin w akceptowalnym zakresie. Przyczyn zapychania się filtrów DPF jest sporo, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Wspaniałym patentem na odzyskanie niezawodności filtra DPF/FAP jest czyszczenie filtrów FAP.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer