Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Płukanie Katalizatorów dla Chrysler

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Chrysler

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po ogłoszeniu normy EURO 4, redukującej akceptowalną zawartość emitowanych zanieczyszczeń przez auta osobowe, samochody znanego koncernu Chrysler zostały niemal zmuszone, aby wykorzystać w swojej konstrukcji filtr cząstek stałych. Renowacja niezawodności mechanizmu redukcji emisji spalin w osobówkach z logo Chrysler, to opcja, jaką dają kompetentne laboratoria przywracania sprawności filtrów cząstek stałych DPF/FAP, z jakiej warto odnieść korzyść. W niemal każdym samochodzie powstałym po wdrożeniu norm emisji spalin, możemy znaleźć filtry FAP, a że takie elementy tracą właściwości, powstały nowoczesne spółki zajmujące się regeneracją filtrów układu redukcji emisji spalin. Mechanizmy pomniejszania emisji gazów wydechowych w pojazdach sygnowanych marką Chrysler, są eksploatowane, gdyż mają moc prawną niepobłażliwe przepisy, poruszające zagadnienie użytkowania samochodów na autostradach i drogach. Warsztaty z terenu całego kraju przekazują sygnały o tematyce katalizatorów SCR z samochodów spod znaku Chrysler, jakie ulegają zapchaniu, toteż koniecznie trzeba wspomniane filtry DPF regenerować. Dzisiaj filtry DPF/FAP są montowane fabrycznie w większości samochodów z wysokoprężną jednostką napędową, gdyż po demontażu układów redukcji emisji spalin samochody nie uzyskałyby przyzwolenia do eksploatacji po drogach.

W jakim warsztacie możliwa jest opcja typu Płukanie Katalizatorów dla samochodów z koncernu Chrysler napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry cząstek stałych można zregenerować w pracowniach regeneracji z województwa filtrów cząstek stałych Do zakładu filtr DPF można przywieźć bezpośrednio lub uzgodnić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów do serwisu i z powrotem do zamawiającego.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Płukanie Katalizatorów przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych z samochodów z logo Chrysler w specjalistycznym warsztacie regeneracji filtrów?

W naszym zakładzie regeneracji filtrów DPF i FAP pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od interesantów filtry cząstek stałych dostarczone do serwisu osobiście bądź dzięki pomocy naszego kuriera.
 • Filtry są kierowane do firmy, gdzie endoskopowo sprawdzany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W sytuacji, gdy kondycja filtra DPF determinuje konieczność przeprowadzenia czyszczenia na wyznaczonych do tego przyrządach, filtr cząstek stałych trafia do urządzenia przeznaczonego do regeneracji.
 • Po zrekonstruowaniu osiągów filtrów cząstek stałych i katalizatorów DPF-y i FAP-y są ponownie testowane, suszone ciepłym powietrzem oraz wraz z dokumentacją przekazywane do zamawiającego.

Czy dużo należy zapłacić za realizację usługi typu Płukanie Katalizatorów dla samochodów osobowych marki Chrysler zaopatrzonych w filtry i katalizatory SCR?

Opłata za usługę regeneracji filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę korzystna i stanowi niewielki procent wartości nowego filtra.

Jak dostarczyć filtry cząstek stałych i katalizatory samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Chrysler, aby na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Płukanie Katalizatorów?

Umożliwiamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry DPF i FAP można osobiście dostarczyć do serwisu bądź uzgodnić przyjazd kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry cząstek stałych da się aut z logo Chrysler da się poddawać usłudze Płukanie Katalizatorów?

Praktycznie każdego rodzaju filtry cząstek stałych mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry FAP do osobówek,
 • filtry DPF do pojazdów użytkowych,
 • filtry DPF do TIR-ów.

  Jakie są objawy usterki filtrów cząstek stałych, jakie najczęściej ujawniają się w pojazdach z koncernu Chrysler oraz decydują o tym, że filtr cząstek stałych nadaje się do wykonania usługi, jaką jest Płukanie Katalizatorów?

  Typowe objawy uszkodzenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pojazdach z koncernu Chrysler to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • ograniczenie osiągów,
  • czarny dym z wydechu,
  • skoki obrotów silnika,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Dlaczego warto postawić na specjalistyczny serwis, by zrealizować usługę Płukanie Katalizatorów w pojazdach z logo Chrysler?

  Warto wykorzystać nasze usługi w zakresie oczyszczania filtrów FAP w samochodach z logo Chrysler, ponieważ: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chrysler

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Płukanie katalizatorów jest procesem, który polega na usunięciu zanieczyszczeń i zatkanych cząstek z katalizatora, aby przywrócić jego wydajność. W przypadku samochodów marki Chrysler, płukanie katalizatora powinno być wykonywane przez wykwalifikowanego mechanika lub w specjalistycznym warsztacie samochodowym. Proces ten może obejmować użycie specjalnego sprzętu do czyszczenia i specjalnych środków chemicznych, aby usunąć zanieczyszczenia. Należy pamiętać, że nieodpowiednie lub niekontrolowane płukanie katalizatora może uszkodzić jego elementy i zwiększyć emisję szkodliwych substancji.
  Jędrek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Gdzie znajdę cenę za wykonanie czyszczenia dpf w chryslerze?
  Damian
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jak się autem jeździ, jak trzeba, to nie trzeba filtru czyścić, ani w Chryslerze, ani w innych modelach.
  Jakub
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie katalizatora wodą uratowało mój katalizator w Chryslerze, któremu mało kto już dawał szansę, a mnie przerażała myśl zakupu nowego filtru. Po czyszczeniu działa on prawidłowo i parametry też się zgadzają, także ja ze swojej strony polecam jak najbardziej tego typu usługę.