Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Płukanie Katalizatorów dla Lexus

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Lexus

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Awarie delikatnego układu pomniejszania emisji gazów wydechowych zachodzą nagminnie, ponieważ katalizatory SCR aut firmy Lexus funkcjonują w wymagających warunkach i czasem Płukanie Katalizatorów to nakaz chwili. Sporo samochodów osobowych z turbodoładowaniem, czyli również z filtrem cząstek stałych to pojazdy służbowe, systematycznie pokonujące tysiące kilometrów, toteż nie mają innej możliwości niż być całkiem pozbawione ryzyka awarii, tym samym czasami trzeba wykorzystać Płukanie Katalizatorów. Urządzenia zmniejszania emisji spalin w osobówkach ze stajni Lexus, są używane, dlatego, że obowiązują wymagające kodeksy, stosujące się do użytkowania samochodów osobowych na drogach w Europie. Wielokrotnie podawane kryteria powstawania problemów z elementami układu ograniczania emisji spalin to: nieadekwatna praca jednostki napędowej, jak również usterki sterownika silnika. Na dzień dzisiejszy filtry układu redukcji emisji spalin są instalowane podczas produkcji niemalże wszystkich osobówek z motorem diesla, jako że po wymontowaniu układów redukcji emisji spalin samochody nie odebrałyby przyzwolenia do użycia po drogach Polski. Filtry cząstek stałych DPF dla aut znanej marki Lexus podczas jazdy niszczeją, przez co wymagają przywrócenia sprawności, co świadczą kwalifikowane serwisy regeneracji filtrów cząstek stałych.

W którym serwisie jest dostępna usługa typu Płukanie Katalizatorów dla pojazdów produkcji Lexus zasilanych silnikiem Diesla?

Filtry i katalizatory SCR można wyremontować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do zakładu filtry i katalizatory SCR można dostarczyć osobiście lub zamówić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów do serwisu i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Płukanie Katalizatorów przeznaczonej dla filtrów DPF z osobówek z logo Lexus w autoryzowanym warsztacie czyszczenia filtrów cząstek stałych?

W autoryzowanym serwisie czyszczenia filtrów DPF pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od klientów filtry i katalizatory SCR przytransportowane do warsztatu osobiście albo dzięki pomocy naszego kuriera.
 • Filtry FAP są przyjmowane do warsztatu, gdzie wziernikowo badany jest stopień uszkodzenia.
 • Gdy kondycja filtra cząstek stałych daje szansę na skuteczny proces czyszczenia na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, filtr cząstek stałych jest montowany do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Po odnowieniu skuteczności pracy filtrów cząstek stałych i katalizatorów katalizatory są ponownie poddawane testom, osuszane jak również razem z dokumentacją wysyłane do klienta.

Ile muszę zapłacić za wykonanie usługi typu Płukanie Katalizatorów dla osobówek wyprodukowanych przez koncern Lexus zaopatrzonych w filtry cząstek stałych?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów DPF okazuje się naprawdę opłacalna i stanowi ułamek wartości nowego filtra.

W jaki sposób doręczyć filtry cząstek stałych aut z logo Lexus, aby w naszej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Płukanie Katalizatorów?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr FAP można samemu przywieźć do pracowni bądź uzgodnić przyjazd pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry FAP da się pojazdów z logo Lexus można poddawać usłudze Płukanie Katalizatorów?

Praktycznie każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory mogą być poddane oczyszczaniu w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów osobowych,
 • filtry FAP do samochodów użytkowych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów ciężarowych.

  Jakie można wymienić oznaki awarii filtrów cząstek stałych, które najczęściej ujawniają się w pojazdach marki Lexus oraz decydują o tym, że filtr FAP nadaje się do realizacji usługi, którą jest Płukanie Katalizatorów?

  Charakterystyczne objawy awarii układu redukcji emisji spalin w pojazdach marki Lexus to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • zwiększone dymienie,
  • wahania obrotów,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Dlaczego należy wybrać specjalistyczny serwis, by zrealizować usługę Płukanie Katalizatorów w autach produkcji Lexus?

  Rekomendujemy wybrać naszą ofertę koncentrujące się na oczyszczania filtrów w pojazdach z koncernu Lexus, gdyż: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lexus

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Płukanie katalizatorów w samochodach Lexus, nazywane również czyszczeniem katalizatorów, polega na usunięciu zanieczyszczeń z katalizatora, aby przywrócić jego wydajność i zdolność do oczyszczania spalin. Proces płukania katalizatorów może być wykonywany przy użyciu specjalnych narzędzi i środków chemicznych. Czyszczenie katalizatorów polega na usunięciu zanieczyszczeń, takich jak sadza, pył i inne osady, które mogą gromadzić się w katalizatorze. Jednak, płukanie katalizatorów nie jest zalecane, ponieważ jest to nielegalne w większości krajów. Może również prowadzić do uszkodzenia katalizatora i utraty jego skuteczności. Jeśli masz problem z katalizatorem w swoim samochodzie Lexus, zaleca się skontaktowanie się z autoryzowanym dealerem lub specjalistą, który może pomóc w rozwiązaniu problemu.
  Wiktor
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Gdzie mogę znaleźć ceny płukania katalizatorów w lexusie?
  Adrian
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  @Kazimeirz jak ja czyściłem to płaciłem tak, jak za inne auta, niecałe 500 złotych, choć mogło się coś zmienić.
  Kazimierz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Ile kosztuje czyszczenie katalizatora do Lexusa? Znajdę gdzieś na stronie cennik?