Płukanie Katalizatorów - Lublin | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Lublinie | Płukanie Katalizatorów

Oceń:

Katalizatory niszczą się, czego powodem jest misja, którą się zajmują, z tej przyczyny więc czasem niezbędne jest płukanie filtrów i katalizatorów. Ulepszenie pierwotnej kondycji możliwe do osiągnięcia jest tylko w przypadku wykorzystania szwajcarskiej metodyki regeneracji z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem, wypalanie w piecu, nie sprawdza się. Bezkonkurencyjnym narzędziem na zregenerowanie skuteczności katalizatora samochodowego jest płukanie filtrów FAP. Zastosowanie filtra DPF w układzie redukcji spalin jest priorytetowe w uzyskaniu poziomu emisji spalin w dobrym nasyceniu. Przyczyn zużywania się filtrów cząstek stałych jest niemało, jedną z możliwości jest: uszkodzenie sterownika silnika.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer