Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Płukanie Katalizatorów dla SEAT

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów SEAT

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Bolączki finezyjnego mechanizmu pomniejszania emisji gazów wydechowych trafiają się systematycznie, bo filtry DPF samochodów znanej marki SEAT pracują w ciężkich warunkach i okazjonalnie Płukanie Katalizatorów to jedyne rozwiązanie. Niemało pojazdów z turbosprężarką, zatem z układem redukcji emisji spalin to auta przemysłowe, zwykle jadące przez drogi krajowe, wobec tego są zobowiązane by być kompletnie pozbawione usterek, stąd też co jakiś czas należy wykorzystać Płukanie Katalizatorów. W każdym pojeździe z silnikiem diesla powstałym po wprowadzeniu normy Euro 5, zamontowano układy redukcji emisji spalin, a ponieważ elementy te mogą się zużywać, powstały pionierskie przedsiębiorstwa parające się regeneracją filtrów. Częstokrotnie wyliczane czynniki rodzenia się braków z urządzeniem do obniżania emisji spalin to: odbiegająca od normy praca układu olejowania, jak również defekty pomp. Płukanie Katalizatorów to rozwiązanie, jakie w dostawczakach spod znaku SEAT odpowiada za niskie stężenie wydzielanych przez silnik gazów spalinowych, zanieczyszczeń zbudowanych na węglu, a także tlenków azotu. Dzisiaj filtry są montowane fabrycznie w większości samochodów ciężarowych z motorem samozapłonowym, jako że po usunięciu filtrów DPF/FAP auta nie zdobyłyby dopuszczenia do poruszania się na drogach.

W którym warsztacie możliwa jest usługa typu Płukanie Katalizatorów dla pojazdów produkcji SEAT zasilanych silnikiem Diesla?

Filtry i katalizatory SCR można naprawić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów FAP Do serwisu filtry cząstek stałych można przywieźć osobiście lub zarezerwować usługę kuriera, która zawiera transport filtrów do pracowni oraz z powrotem do klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Płukanie Katalizatorów przeznaczonej dla filtrów FAP z samochodów osobowych marki SEAT w naszym zakładzie oczyszczania filtrów DPF i FAP?

W profesjonalnym zakładzie czyszczenia filtrów DPF i FAP postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw przyjmujemy od klientów filtry i katalizatory SCR dostarczone do pracowni bez pośredników albo dzięki zamówieniu usługi naszego kuriera.
 • Filtry trafiają do przedsiębiorstwa, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej sprawdzany jest stan filtra.
 • W sytuacji, gdy stan filtra DPF daje możliwość czyszczenia na profesjonalnych przyrządach, filtr cząstek stałych jest instalowany do maszyny służącej do czyszczenia.
 • Po zregenerowaniu osiągów filtrów FAP elementy są powtórnie testowane, osuszane oraz wraz z wydrukami przekazywane do klienta.

Ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Płukanie Katalizatorów dla osobówek wyprodukowanych przez koncern SEAT wyposażonych w filtry i katalizatory SCR?

Opłata za usługę remontu filtrów FAP okazuje się naprawdę niska i wynosi ułamek wartości nowego filtra.

Jak przywieźć filtry cząstek stałych i katalizatory osobówek wyprodukowanych przez koncern SEAT, aby na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Płukanie Katalizatorów?

Przekazujemy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można samemu doręczyć do serwisu albo zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju elementy układu redukcji emisji spalin da się aut z koncernu SEAT można poddawać realizacji usługi typu Płukanie Katalizatorów?

Praktycznie wszystkie filtry FAP mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry cząstek stałych do aut osobowych,
 • filtry DPF do pojazdów dostawczych,
 • filtry DPF i FAP do ciągników siodłowych.

  Jakie można wymienić oznaki defektu filtrów DPF i FAP, jakie często występują w autach z koncernu SEAT i wskazują na to, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do wykonania usługi, którą jest Płukanie Katalizatorów?

  Typowe sygnały usterki filtrów cząstek stałych w pojazdach produkcji SEAT to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • zmniejszona moc,
  • zwiększone dymienie,
  • wahania obrotów,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Czemu warto postawić na autoryzowany zakład, aby zrealizować usługę Płukanie Katalizatorów w samochodach z koncernu SEAT?

  Rekomendujemy wybrać naszą ofertę koncentrujące się na oczyszczania filtrów cząstek stałych w autach z koncernu SEAT, bo: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SEAT

  Cena i koszt (netto)
  Mycie katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Marek
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Płukanie katalizatorów SEAT polega na wypłukiwaniu zanieczyszczeń i nagromadzonego sadzy z filtra, aby przywrócić jego sprawność i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie. Może być skuteczne, jeśli jest wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów i odpowiednimi narzędziami. Jednak nie zawsze płukanie jest w stanie całkowicie przywrócić sprawność filtra, dlatego warto rozważyć również inne metody, takie jak naprawa czy wymiana.
  Mateusz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie dpf w seacie to super sprawa. To usługa w rozsądnej cenie i przynosi duże efekty.
  Michał
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie katalizatora domowym sposobem, to może pomóc ewentualnie, jak filtr zapchany jest sadzą. Jak w filtrze są już popioły, to nie ma przebacz i trzeba udać się do serwisu na czyszczenie wodne.