Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Podkowa Leśna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Podkowie Leśnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Podkowa Leśna to niewielkie miasteczko położone w granicach województwa mazowieckiego. Podkowy Leśnej szukać należy w granicach powiatu grodziskiego. Początki tego stosunkowo młodego miasta sięgają roku 1925, kiedy to z inicjatywy koncernu Siła i Światło powstała WKD, czyli Wąskotorowa Kolej Dojazdowa. Dzięki temu układ urbanistyczny miasta opiera się na koncentrycznie ułożonych alejkach wokół stacji kolejowej.

Prawa miejskie nadano Podkowie Leśnej (nazwa wzięła się właśnie od wspomnianego układu ulic) w roku 1969. Miasto z założenia miało być osiedlem willowym dla wyższej klasy urzędników i inteligencji, stąd też nie brakuje wśród architektury miasta prawdziwych pereł, które nie są wpisane w rejestr zabytków jedynie z racji stosunkowo krótkiej historii. Wpisany natomiast jest już wspomniany układ urbanistyczny.

Podkowa Leśna swoją infrastrukturę transportową opiera na pracy kolei WKD, jednak przez miasto biegnie także trasa drogi wojewódzkiej numer 719 (WarszawaPruszkówLeśna PodkowaŻyrardów – Kamion). Warto także zaznaczyć, że w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Muzeum Motoryzacji i techniki, oraz zakłady zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów. Ceny z Podkowy Leśnej za usługi czyszczenia i naprawy DPF FAP i SCR zostały przez nas zebrane i umieszczone w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Podkowie Leśnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Podkowie Leśnej 320
Regeneracja filtra FAP w Podkowie Leśnej 320
Mycie katalizatora w Podkowie Leśnej 320
Płukanie katalizatora SCR w Podkowie Leśnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Podkowie Leśnej 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Podkowie Leśnej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Podkowie Leśnej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Podkowie Leśnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Podkowie Leśnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Podkowie Leśnej i wygodnie wyślij filtr DPF z Podkowy Leśnej do regeneracji i czyszczenia

Z Podkowy Leśnej filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Podkowa Leśna Akacjowa PDL01A 52.122002/20.725300 Wyszukaj
Podkowa Leśna Gołębia PDL01N 52.129349/20.708731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer