Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Polanica-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Polanicy-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Polanica-Zdrój jest to leżące w województwie dolnośląskim miasto, którego liczba mieszkańców nie przekracza 6,8 tysiąca mieszkańców. Polanica-Zdrój leży nad potokiem Lipnickim i Bystrzycą Dusznicką, w powiecie kłodzkim. Miasto założone było jeszcze w XIV wieku, jednak prawa miejskie otrzymało dopiero w 1945 roku.

Polanica-Zdrój nierozerwalnie związana jest z przemysłem, który rozwijał się najintensywniej w XIX wieku, w postaci kuźnicy, walcowni, cegielni, szlifierni szkła i topni żelaza. Miasto leży w bezpośredniej bliskości z drogą krajową numer 8 (Kudowa-Zdrój — Lewin Kłodzki – Duszniki-ZdrójSzczytnaPolanica-ZdrójKłodzkoBardo - Ząbkowice ŚląskieNiemcza – Łagiewniki – Wrocław – OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradzPabianice — Piotrków Trybunalski – Tomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonów – Warszawa – MarkiRadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów — Jeżewo Stare – Choroszcz – Białystok – SuchowolaAugustów – Raczki – Suwałki – Budzisko).

Wobec bliskości tak chętnie wybieranej trasy, nie dziwi fakt, że w Polanicy-Zdrój można znaleźć zakład zajmujący się opieką nad samochodami, zwłaszcza z silnikami diesla. Poniżej w tabeli zebraliśmy ceny usług regeneracji, czyszczenia i naprawy filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Polanicy-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Polanicy-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP w Polanicy-Zdroju 320
Mycie katalizatora w Polanicy-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR w Polanicy-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Polanicy-Zdroju 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Polanicy-Zdroju 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Polanicy-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Polanicy-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Polanicy-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Polanicy-Zdroju i wygodnie wyślij filtr DPF z Polanicy-Zdroju do regeneracji i czyszczenia

Z Polanicy-Zdroju filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Polanica-Zdrój Osiedle na Stoku Kłodzka PZO01N 50.410160/16.516371 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer