Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Połaniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Połańcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Połaniec – miasto z terenu powiatu staszowskiego, województwa świętokrzyskiego, mieszka tu 8243 mieszkańców. Od wschodu granicę miasta stanowi Wisła, natomiast od północnego-zachodu Lasy Golejowskie.

Pierwsze osady na tych terenach powstały jeszcze w epoce paleolitu, świadczą o tym odkrycia archeologiczne. Pierwszy znaczący gród powstał przy ujściu rzeki Czarnej do Wisły w XI wieku, liczył około 400 mieszkańców. Prawa miejskie uzyskał w 1264 roku, dość wcześnie, a to za sprawą szlaku handlowego, który przebiegał tędy z Krakowa do Sandomierza.

Na terenach miasta znajduje się Specjalna Strefa Ekonomiczna Starachowice, to również tu znajduje się największa w Polsce elektrownia cieplna o mocy 1800MW. W 2013 roku otwarto Zielony Blok o mocy 205MW, który jest największym na świecie blokiem energetycznym opalanym biomasą.

Połaniec położony jest przy drodze krajowej nr 79 (Warszawa – KozieniceZwoleńSandomierz – Połaniec – Kraków – TrzebiniaChrzanów – Jaworzno – Katowice – Chorzów – Bytom) oraz drodze wojewódzkiej nr 764 (Kielce – Suków – Raków – StaszówPołaniec).

W mieście znajduje się serwis regeneracji filtra cząstek stałych oferujący usługi dedykowane filtrom DPF i FAP oraz katalizatorom. Części te znajdują się w układzie wydechowym każdego samochodu z silnikiem diesla i ich zadaniem jest znaczne ograniczenie szkodliwych zanieczyszczeń wydobywających się przy spalaniu oleju napędowego. Usługi takie jak regeneracja katalizatora, czyszczenie filtra DPF czy wypalanie filtra FAP to tylko niektóre z usług przeznaczonych do prawidłowego i skutecznego działania filtrów cząstek stałych. Cennik usług dla miasta Połaniec podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Połańcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Połańcu 320
Regeneracja filtra FAP w Połańcu 320
Mycie katalizatora w Połańcu 320
Płukanie katalizatora SCR w Połańcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Połańcu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Połańcu 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Połańcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Połańcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Połańcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Połańcu i wygodnie wyślij filtr DPF z Połańca do regeneracji i czyszczenia

Z Połańca filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Połaniec Osiedle Energetyków Stefana Czarnieckiego POC01ML 50.427750/21.277960 Wyszukaj
Połaniec Osiedle Energetyków Tadeusza Kościuszki POP-DEB8 50.427689/21.283239 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer