Regeneracja filtrów DPF i FAP - Pomorskie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Województwo to jest najbardziej wysuniętym na północ województwem w Polsce, w nim znajduje się również najdalej na północ wysunięty punkt Polski i polskiego wybrzeża, czyli przylądek Rozewie. Mowa, rzecz jasna, o województwie pomorskim, ze stolicą w Gdańsku, jednym z czterech miast na powiatowych prawach w województwie. Poza Gdańskiem, Gdynią, Sopotem i Słupskiem, które pełnią funkcję powiatów, w granicach województwa znajdziemy prócz tego 16 innych powiatów. Jednak z pełną odpowiedzialnością można powiedzieć, że serce województwa bije właśnie na brzegu Bałtyku, wśród ulic i dzielnic Trójmiasta. Wszystkie trzy największe miasta województwa pomorskiego to miasta portowe, intensywnie korzystające z możliwości morskiego transportu i wynikających z tego korzyści. Jednak aby transport przebiegał sprawnie, konieczne jest odpowiednie zaplecze logistyczne, a tym z kolei muszą opiekować się specjaliści. Duża ilość transportowanych przez trójmiasto towarów sprawia, że większość zarejestrowanych w województwie samochodów to samochodu użytkowe, więc samochody napędzane silnikiem diesla. Z dieslem związana jest pewna specyfika eksploatacji, a mianowicie, z racji wprowadzenia ograniczeń emisji spalin, konstrukcję samochodów wyposażonych właśnie w silniki wysokoprężne uzupełniono o filtry cząstek stałych, których największym minusem jest fakt, że się zapychają. Rozwiązanie problemu przewidział sam producent, sadzę z DPF można dopalać, jednak co w przypadku kiedy filtr zapchany jest pozostałościami po dopalaniu? Konieczne jest wtedy przeprowadzenie regeneracji filtra cząstek stałych (czyszczenia hydrochemicznego). Proces wymaga specjalistycznego sprzętu, a tego jest niewiele w kraju, jednak dziś wystarczy jeden telefon, aby zregenerować DPF.

 

 

Filtr FAP DPF, katalizator w województwie pomorskim, po naprawie, czyszczeniu, regeneracji.
Regeneracja, czyszczenie, naprawa filtrów DPF/FAP i katalizatorów województwo pomorskie

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Pomorskie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF województwo Pomorskie 398
Regeneracja filtra FAP województwo Pomorskie 398
Mycie katalizatora województwo Pomorskie 398
Płukanie katalizatora SCR województwo Pomorskie 398
Naprawa filtra cząstek stałych województwo Pomorskie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych województwo Pomorskie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP województwo Pomorskie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora województwo Pomorskie 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (województwo Pomorskie)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer