Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Poręba

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Porębie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Poręba – miasto z terenu województwa śląskiego, powiatu zawierciańskiego, położone nad rzeką Czarną Przemszą. Mieszka tu 8654 mieszkańców.

Dawniej wieś, założona w XIV wieku, pierwsza wzmianka o Porębie pochodzi z 1373 roku. W 1957 roku uzyskała status osiedla, natomiast w latach 1973-1975 i od 1982 jest samodzielnym miastem. Na tych terenach dawniej istniało jezioro zwane Czarnym Jeziorem i od niego też miasto wzięło swoją nazwę. Początkowo osada nosiła nazwę Czarnej Poręby.

Przez miasto biegnie droga krajowa nr 78 Chałupki – Wodzisław Śląski – Rybnik – Gliwice – Tarnowskie Góry – Świerklaniec – SiewierzZawiercieSzczekociny – Nagłowice – Jędrzejów – Chmielnik.

W mieście znajduje się serwis regeneracji filtra cząstek stałych oferujący usługi dedykowane filtrom DPF i FAP oraz katalizatorom. Części te znajdują się w układzie wydechowym każdego samochodu z silnikiem diesla i ich zadaniem jest znaczne ograniczenie szkodliwych zanieczyszczeń wydobywających się przy spalaniu oleju napędowego. Usługi takie jak regeneracja katalizatora, czyszczenie filtra DPF czy wypalanie filtra FAP to tylko niektóre z usług przeznaczonych do prawidłowego i skutecznego działania filtrów cząstek stałych. Cennik usług dla miasta Poręba podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Porębie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Porębie 320
Regeneracja filtra FAP w Porębie 320
Mycie katalizatora w Porębie 320
Płukanie katalizatora SCR w Porębie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Porębie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Porębie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Porębie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Porębie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Porębie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Porębie i wygodnie wyślij filtr DPF z Poręby do regeneracji i czyszczenia

Z Poręby filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Poręba Osiedle Słowackiego Ludowego Wojska Polskiego POA01N 50.487381/19.338869 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer