Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Porsche, Felicjanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Porsche w Felicjanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Felicjanowie istnieje możliwość odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych i ciężarowych Porsche dzięki działalności laboratorium warsztatu z Felicjanowa. Uzyskanie maksymalnych pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO, potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora SCR. Katalizatory samochodowe działają w nieprzeciętnie obciążonym środowisku pracy, czyli w samochodowym wydechu, przez co po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Znanej marce Porsche nie byłoby możliwe uzyskanie wymaganych do spełnienia górnych pułapów zawartości produkowanych spalin, bez skorzystania z filtrów DPF. Nagminnie źródłem przytkanego filtra cząstek stałych DPF, znanego koncernu Porsche, zdarza się inna usterka, czego przykładem może być: uszkodzony układ zasilania silnika. Porsche to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na terenie całego świata, niemniej jednak stykają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Żeby uniknąć kłopotów w użytkowaniu samochodu Porsche, należy co jakiś czas przedmuchać filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w pracowni pod Felicjanowa. Odnalezienie odpowiedniego mechanika w Felicjanowie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Porsche może dostarczyć kłopotów, oraz jest długotrwałe. Zrewaloryzowanie sprawności części katalizatorów w Felicjanowie dla samochodów Porsche jest ogólnodostępne, dlatego, że regeneracja metodą wodną zdołała trafić do Felicjanowa. Tabela z cenami czyszczenia katalizatorów samochodowych dedykowanych do Porsche dla Felicjanowa wstawiono niżej, trzeba wyszukać na tej liście, koszt za wykonanie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Porsche w Felicjanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Porsche w Felicjanowie 320
Regeneracja filtra FAP Porsche w Felicjanowie 320
Mycie katalizatora Porsche w Felicjanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Porsche w Felicjanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Porsche w Felicjanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Porsche w Felicjanowie 1490
Wycinanie filtra FAP Porsche, usuwanie filtra FAP Porsche w Felicjanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Porsche w Felicjanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Porsche w Felicjanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Porsche:

Wybierz punkt w Felicjanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Porsche

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Porsche w Felicjanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Felicjanów Jagiellońska WLD01N 52.100269/18.468920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer