Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Porsche, Hel

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Porsche w Helu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr FAP staje się standardem w samochodach osobowych Porsche z silnikiem samozapłonowym, jednakże element ten dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie filtrów DPF w pracowni pod Helem. FAP-y stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zaczopowują się i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem pracownię w Helu. Duża część samochodów osobowych w Helu to samochody z silnikiem wysokoprężnym wyposażone w katalizator SCR, który musi się oddawać do regeneracji. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem pod Helem zlokalizować można pracownie, parające się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów osobowych Porsche. Filtry DPF FAP chodzą w niezwykle trudnym środowisku pracy, a mianowicie w rurze wydechowej, przez co następuje spadek właściwości podzespołu. Odszukanie fachowego warsztatu mechaniki w Helu wyspecjalizowanego w autach osobowych Porsche może dostarczyć problemów, oraz jest czasochłonne. Hel należy do ośrodków, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu Helu, czemu firma Porsche próbuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Odzyskanie górnych pułapów poziomu emisji cząstek stałych, dopuszczalnych dla EURO 6, koniecznie wymaga działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Lista cen regeneracji filtrów cząstek stałych dedykowanych do Porsche dla Helu można znaleźć niżej, trzeba odszukać na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie czyszczenia FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa filtrów cząstek stałych oraz płukanie FAP dla pojazdów producenta Porsche, znaleźć można po prawej stronie, oraz w pracowni w Helu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Porsche w Helu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Porsche w Helu 320
Regeneracja filtra FAP Porsche w Helu 320
Mycie katalizatora Porsche w Helu 320
Płukanie katalizatora SCR Porsche w Helu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Porsche w Helu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Porsche w Helu 1490
Wycinanie filtra FAP Porsche, usuwanie filtra FAP Porsche w Helu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Porsche w Helu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Porsche w Helu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Porsche:

Wybierz punkt w Helu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Porsche

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Porsche w Helu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Hel Komandorska HEL01G 54.609119/18.802280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer