Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Porsche, Pionki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Porsche w Pionkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Pionki znane jest z mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem filtrów i katalizatorów do samochodów wytwórcy Porsche. Na ogół źródłem zapchanego katalizatora, ze stajni Porsche, bywa inny mankament, jedną z możliwości jest: nieszczelny układ wtryskowy. Katalizatory samochodowe pracują w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku pracy, a dokładnie w układzie wydechowym, co wywołuje, że dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Uzyskanie wartości ilości produkowanych gazów wydechowych, poprawnych dla normy EURO 5, domaga się sprawnego filtra cząstek stałych. Sporo aut w Pionkach to samochody z silnikiem JTDM mające wbudowany FAP, który wymaga odnawiania elementów. Filtry DPF stworzone są z ceramicznego wnętrza, i metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem pracownię w Pionkach. Zazwyczaj niedoskonałością, jaka dotyka samochody znanego koncernu Porsche, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr i katalizator. Firmie Porsche nie powiodłoby się generowanie niezbędnych do zrealizowania górnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Wybierz warsztat, który naprawia samochody marki Porsche w Pionkach, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Odnowienie kondycji części katalizatorów w Pionkach dla pojazdów marki Porsche jest bezproblemowe, bo regeneracja metodą wodną przybyła do Pionków.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Porsche w Pionkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Porsche w Pionkach 320
Regeneracja filtra FAP Porsche w Pionkach 320
Mycie katalizatora Porsche w Pionkach 320
Płukanie katalizatora SCR Porsche w Pionkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Porsche w Pionkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Porsche w Pionkach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Porsche, usuwanie katalizatora SCR Porsche w Pionkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Porsche w Pionkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Porsche w Pionkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Porsche:

Wybierz punkt w Pionkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Porsche

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Porsche w Pionkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pionki Chemiczna Zwoleńska PIO01G 51.478291/21.462669 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer