Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Porsche, Somonino

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Porsche w Somoninie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardem w autach osobowych Porsche z silnikiem diesla, choć część ta zużywa się, ale może w tym pomóc mycie katalizatorów w pracowni pod Somoninem. Porsche to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są popularne na całym świecie, jednakże zmagają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że FAP-y wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy pracownię w Somoninie. Generowanie maksymalnych limitów zawartości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych dla emisji spalin, potrzebuje sprawnie pracującego DPF-a. Bardzo często podłożem usterki katalizatora SCR, z logo Porsche, staje się inne niedociągnięcie, np. Niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Somoninem odszukać można warsztaty, zajmujące się regeneracją FAP do samochodów osobowych Porsche. Odszukanie wykwalifikowanego warsztatu w Somoninie wyprofilowanego w autach osobowych Porsche może dostarczyć problemów, a także jest długotrwałe. Żeby ustrzec się od problemów z pracą pojazdu Porsche, trzeba czasami przeczyścić katalizator, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Somonina. Usługi, między innymi czyszczenie FAP jak również płukanie katalizatorów dla marki Porsche, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, jak również u mechanika w Somoninie. Lista cenowa regenerowania filtrów DPF od Porsche dla Somonina umieściliśmy w poniższej sekcji, trzeba znaleźć w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Porsche w Somoninie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Porsche w Somoninie 320
Regeneracja filtra FAP Porsche w Somoninie 320
Mycie katalizatora Porsche w Somoninie 320
Płukanie katalizatora SCR Porsche w Somoninie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Porsche w Somoninie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Porsche w Somoninie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Porsche, usuwanie filtra cząstek stałych Porsche w Somoninie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Porsche w Somoninie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Porsche w Somoninie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Porsche:

Wybierz punkt w Somoninie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Porsche

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Porsche w Somoninie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Somonino Wolności SMN01N 54.285469/18.204500 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer