Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Porsche, Zaborze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Porsche w Zaborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Porsche z silnikiem diesla, jednak część tę dotykają usterki, z czym pomóc może regeneracja filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Zaborzem. Porsche to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, jednak borykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Żeby unikać kłopotów w użytkowaniu pojazdu Porsche, należy czasami przepłukać katalizator SCR, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Zaborza. Mnóstwo pojazdów w Zaborzu to pojazdy użytkowe posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który dopomina się regeneracji. Zazwyczaj sprawcą zdławionego katalizatora, firmy Porsche, trafia się inne wybrakowanie, czego przykładem może być: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Zaborzu odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Porsche. DPF-y złożone są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowej osłony, co sprawia, że filtry FAP zapychają się i wymagają naprawy, zalecamy warsztat w Zaborzu. Generowanie górnych limitów ilości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 5, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Cennik usług odnawiania elementów filtrów DPF/FAP od Porsche dla Zaborza wstawiliśmy poniżej tego tekstu, należy odszukać w tej tabeli, ceny za usługi regeneracji DPF FAP. Odnajdź mechanika, który specjalizuje się w Porsche w Zaborzu, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Porsche w Zaborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Porsche w Zaborzu 320
Regeneracja filtra FAP Porsche w Zaborzu 320
Mycie katalizatora Porsche w Zaborzu 320
Płukanie katalizatora SCR Porsche w Zaborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Porsche w Zaborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Porsche w Zaborzu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Porsche, usuwanie filtra cząstek stałych Porsche w Zaborzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Porsche w Zaborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Porsche w Zaborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Porsche:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer